• کد خبر: 71378
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 12 اسفند 1396 - 08:07
  + فیلم
  ششمین قسمت از مجله تصویری به اضافه اشکذر به مصاحبه با شهردار اشکذر اختصاص دارد.

  به گزارش اشکذر خبر، این شماره از مجله تصویری اشکذر با هدف بررسی مشکلات شهری شهر اشکذر به مصاحبه با مهدی جعفری پور شهردار این شهر اختصاص دارد.

  مجله تصویری به اضافه اشکذر با هدف بررسی مشکلات و مسائل فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، معرفی نخبگان و ثبت تاریخ شهرستان اشکذر منتشر شده است.
  اشکذر + یا به اضافه اشکذر در قالب کلیپ کوتاه به صورت دو هفته یکبار ارائه خواهد شد.
  مخاطبان گرامی میتوانند نقطه نظرات و سوژه های خود را به شماره تماس ۰۹۱۶۲۱۷۰۰۵۸ و ID تلگرام t.me/ashkezar_news ارسال فرمایند.

  دانلود با کیفیت و حجم کم (17.37 mb)

  دانلود با کیفیت و حجم متوسط(37.21 mb)

  مجری و کارشناس: دکتر محمدرضا دهقانی
  تصویربردار: امیرحسین عسکری
  با تشکر ویژه از مهدی دهقانی اشکذری هنرمند و عکاس استان
  مجری طرح: پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر
  همکاران این شماره: مصطفی خاکساری و ابوالفضل زارع نژاد

  و با تشکری از حامد دهقانی (روابط عموی شهرداری) و سید مهدی حسینی (روابط عمومی فرمانداری)

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/v2ZL6

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  2 پاسخ به “مجله تصویری به اضافه اشکذر به ایستگاه ششم رسید”

  1. رضا گفت:

   آقای شهردار در دقایق پایانی میگوید خیلی برایمان مهم است که مهمانی که میاید به شهر ما گوشه خیابان ما و شهر ما زباله نریخته باشد اما این حرف آقای شهردار را میگذارم در کنار این که در کنار پیگیری های متعددی که درباره موضوع سطل آشغال و قرار دادن آن در منطقه باغ بالا به سمت جکیم آباد و قول چند تن از اعضای شورای شهر و هم چنین خود شهردار و ….هیچ اقدامی صورت نگرفته است. وقتی که سطل های زباله مناسب در فواصل مناسب قرار نگرفته و مردم در قرار دادن زباله سرگردان هستند و وقتی زباله ها را در کیسه کنار جدول قرار میدهند سگ ها آن را پاره کرده و پخش می کنندو کل پیاده رو پر میشود از آشغال…به هر حال حداقل انتظار از شهرداری میرود که از نظر بحث زباله ها و انتخاب سطل های زباله های مناسب اقدامات لازم را انجام دهد و گرنه شهرداری که نتواند مسئله زباله را حل کند باید در آن را گل گرفت(البته با عرض پوزش!). مسئله دوم مسئله سگ ها هست که عاملی در پخش شدن زباله ها هم میباشند که هنوز در منطقه باغ بالا به سمت حکیم آباد این مسئله دیده میشود.
   مسئله بعد بحث نام گذاری کوچه ها می باشد که متاسفانه فلسفه نام گذاری کوچه ها با یک سری اقدامات زیر سوال رفته است. هدف از نام گذاری کوچه ها این بوده تا به افراد در پیدا کردن آدرس کمک کند ولی الان میبینیم که بیشتر گمراه کننده هست کاش حداقل به مانند کاری که شهرداری زارچ انجام داده بود از یک شیوه نام گذاری استاندارد استفاده می کرد و اسامی دوم و سوم کوچه را زیر آن مینوشت. و اسم اصلی کوجه ها از استاندارد قابل قبولی برخوردار بود.

  2. محمد گفت:

   در این روزها همه یادگرفته اند کمبود بودجه را توجیه کم کاری ها و نقص های خود کنند. درست هست که بودجه نقش اصلی در فعالیت یک مرکز دارد ولی سوالی که مطرح میشود آیا زمانی که بودجه خوبی در اختیار داشتید استفاده حداکثری از آن را انجام دادید یا به قول آقای شهردار حالا که بودجه یک سوم شده است تازه متوجه شدید که باید صرفه جویی کنید. چه کسی می خواهد جواب پول های هدر رفته ناشی از عدم تفکر و اندیشدیدن و نظرسنجی از مردم قبل از اجرای یک طرح بدهد. جالب است وقتی به برخی از اعضای شورای شهر یا شهردار آن زمان میگفتی میگفتند این پول چیزی نیست. چرا هر بار یک میدان میخواهد درست شود یکبار درست می کنید دوباره دو روز دیگر خراب می کنید دوباره درست و ….بله شاید بگویید همه این ها ناشی از عدم وجود طرح نمیدانم تفصیلی و از این چیزای شهر است. چرا وقتی اداره ای می داند چندسال دیگر ساختمانش خراب میشود و و زمنیش خبری از آن نیست می آید برای تعمی رو بازسازی آن تعمیر می کند و با این توجیه که این پولی نیست.
   جالب است کسی نمیپرسد این ها پول بیت المال نیست..فقط آن 140 هزار تومانی که به خاطر موسسات مالی سهم هر ایرانی شد،پول بیت المال هست. نه خیر.. همه این ها پول بیت المال است..ان کارمندی که در محل کارش هم کار نمی کند مثل همان 140 هزار تومان هست…آن وقت نگذاشتن و عدم استفاده از نیروهای نخبه در شهرداری و دیگر مراکز و در نتیجه طرح های دوباره کاری برداشتن از پول مردم هست. البته گویا دوستان میخواهند با هی ساختن و خراب کردن کمکی در جهت اشتغال کرده باشند!…ممنون از این که به فکر ایجاد اشتغال هستید!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *