• کد خبر: 52866
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه 7 خرداد 1395 - 15:24
  حجت الاسلام طالبیان:
  امام جمعه اشکذر فعلیت پیدا نکردن برخی از خواسته های مردم در شهر را به مسئولین گوشزد کرد و خواستار توجه بیشتر در این زمینه شد.

  به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)،خطیب نمازجمعه اشکذر با بیان حدیثی از ائمه معصومین گفت:خواندن زیاد سوره اخلاص،هم نشینی با علما،کم خوردن،رفتن به مسجد و نماز شب نورانیت قلب را زیاد می کند و در ماه مبارک رمضان زمینه این موراد فراهم است که باید از این ماه سراسر رحمت و مغفرت استفاده معنوی کرد.

  حجت الاسلام طالبیان به آغاز کار پنجمین مجلس خبرگان رهبری اشاره و افزود: این مجلس که متشکل از مجتهدین و برجستگان در آگاهی و تعهد اسلامی و انقلابی است، حساسترین وظایف را در نظام جمهوری اسلامی برعهده دارند و ضامن بقا و استمرار نظام اسلامی در خطیرترین لحظات و پشتوانه‌ای عظیم برای نظام هستند.

  امام جمعه اشکذر خطاب به منتخبین مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم باید رویکرد تعامل و نظارت داشته باشد و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم  را به عنوان نخستین اولویت خود بداند.

  وی به سالروز رحلت بنیان گذار انقلاب اسلامی  اشاره و تاکید کرد: جوهره ‌آموزه حضرت امام(ره) بازگشت به اسلام ناب، اسلامي كه مي‌تواند براي مردم همه چيز را به ارمغان آورد بوده است و این یعنی تفاوتی که بین اسلام  واقعی و اسلام آمریکایی  وجود دارد.

  حجت الاسلام طالبیان  به برخی از مسائل و مشکلات کشور اشاره و  افزود: گاها مشاهده شده است که برخی از مسئولین  در کشور ما بر خلاف مبانی دینی و اسلامی به ایستادگی در مقابل ارزش های دینی ، کوتاهی و سهل انگاری در زمینه کاری خود روی آورده اند که این خود خلاف شرع مقدس اسلام و در راستای اسلام آمریکایی که  همان بی‌تفاوت ، زیاده‌خواهی و تجاوز به حقوق مستضعفان می باشد گام برمی دارند.

  امام جمعه اشکذر در پایان صحبت های خود فعلیت پیدا نکردن برخی از خواسته های مردم در شهر را به مسئولین گوشزد کرد و گفت:برخی از نقاط مهم و حادثه خیز شهر فاقد دوربین می باشد که باعث بزهکاری و سرقت مال مردم شده است و ضرورت ایجاب می کند که با نصب دوربین در محل های حساس نظیر مراکز تجاری،بانک ها و ادارات ضمن شناسایی تعرضان به مال و جان مردم  آنها را تحت تعقیب قانونی قرار داده و طبق قانون با آنها برخورد شود.

  1

  2

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/9cQNN

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *