• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 30012
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۷
  فرماندار اشکذر:
  فرماندار اشکذر در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اشکذر، با حضور اعضای شوراهای شهر و روستا اظهار داشت: بودجه و اعتبارات شهرستان در سال جاری 27 درصد کاهش یافته است.

  به گزارش اشکذر نیوز، به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اشکذر، جلسه ای با حضور اعضای شوراهای شهر و روستاهای شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری تشکیل شد.

  در ابتدای این جلسه مشترک  تعدادی از نمایندگان شوراها از مناطق اشکذر،خضرآباد و رستاق به بیان مهمترین مشکلات  و درخواست های مردم مناطق خود پرداختند.

  در ادامه فرماندار اشکذر به بیان گزارش عملکرد فرمانداری در ۵ ماه گذشته پرداخت و گفت: در این مدت جلسات متعددی را با شوراها، نخبگان، فرهیختگان، علما، هیات مذهبی، بانوان، جوانان و … برگزار کردیم و مبنای تصمیم گیری ما در شهرستان بر اساس خرد جمعی است.

  شاه حسینی افزود: بودجه و اعتبارات شهرستان اشکذر در سال جاری ۸۰ میلیارد ریال می باشد که نسبت به سال گذشته ۲۷ درصد کاهش یافته است و از این مبلغ ۴۴ میلیارد ریال سهم شهرستان از بودجه تخصیص یافته استان و ۱۰ میلیارد از سهم اعتبارات تبصره ۵۵ و ۲۵ میلیارد ریال سهم شهرستان از اعتبارات ماده ۱۸۰ متعلق به مناطق کمتر توسعه یافته می باشد.

  وی افزود: ما بر این اساس توسعه متوازن بودجه ها در سطح شهرستان تقسیم کردیم.

  فرماندار اشکذر در پایان این نشست، به سوالات و مشکلات مطرح شده پاسخ گفت.

  جلسه با ضیافت افطاری به پایان رسید.

  منبع: روابط عمومی شورای اسلامی شهر اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/cstG2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *