• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 53201
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۴
  حجت الاسلام غالبی:
  امام جمعه بخش خضرآبادگفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تمرین تقوا و استفاده از فضیلت های این ماه است و مومنان باید با انفاق کردن، کمک به فقرا و نیازمندان، دوری از گناهان، تلاوت قرآن، انجام واجبات و توبه کردن از گناهان ازیکدیگر پیشی بگیرند.

  به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)،امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران جمعه درمسجدامام زاده سیدکافی کافی آبادبا تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان بر ضرورت بهره مندی از آثار و برکات ارزشمند این ماه پرفیض وبرکت برای تطهیر وجود انسان از ناپاکی ها تاکیدکرد و گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تمرین تقوا و استفاده از فضیلت های این ماه است و باید مومنان در این
  ماه در انفاق کردن، کمک به فقرا و نیازمندان، دوری از گناهان، تلاوت قرآن، انجام واجبات و توبه کردن از گناهان ازیکدیگر پیشی بگیرند.

  حجت الاسلام غالبی با گرامیداشت فرارسیدن سالروز تاسیس جهاد کشاورزی، از خدمات این سازمان در سال های پس از پیروزی انقلاب در شهرها و روستاهای کشور قدردانی کرد.

  امام جمعه بخش خضرآبادبا اشاره به سالروز شهادت چهار شهید مدافع اسلام شهیدان بخارایی، صفار هرندی، امانی ونیک نژاد در ۲۶ خردادماه یادوخاطره آنان راگرامیداشت.

  kezabnamaz[(000372)16-25-32]

  kezabnamaz[(000447)16-25-42]

  kezabnamaz[(000581)16-25-54]

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/71gcK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *