• کد خبر: 54499
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۲
  امام جمعه اشکذر:
  حجت الاسلام طالبیان با گرامی داشت روز بسیج اصناف خاطرنشان کرد: مهمترین مأموریت مورد انتظار از بسیج اصناف گسترش فرهنگ اسلامی در بازار، توسعه ، ترغیب ، تقویت و برجسته نمودن اقدامات فرهنگی و ارزشی جامعه اصناف است .

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر به برکات شناخت دین از طریق ائمه اطهار اشاره و گفت:شناخت کامل دین از طریق رهبری امام و شناخت امام بر حق  زمان حیات خود حاصل می شود که در نهایت به سعادت ابدی منجر خواهد شد.

  حجت الاسلام طالبیان نداشتن  معرفت به امام زمان عصر خود را مردن با جهالت دانست و افزود:در دوران خلفا کسانی بودند که اطاعت از پیامبر که جز اصول اساسی دین بود را  نادیده گرفتند و این به معنای زیر پا گذاشتن بیانات قرآن کریم  و بر خلاف روایات و سنت  اهل بیت بود.

  وی با گرامی داشت روز بسیج اصناف خاطرنشان کرد: مهمترین مأموریت مورد انتظار از بسیج اصناف گسترش فرهنگ اسلامی در بازار، توسعه ، ترغیب ، تقویت و برجسته نمودن اقدامات فرهنگی و ارزشی جامعه اصناف است .

  حجت الاسلام طالبیان تصریح کرد: : شایسته است کسبه محترم نسبت به فراگیری و آشنایی با اصول شرعی معاملات صنفی همت بیشتری داشته باشند .
  امام جمعه اشکذر فراهم آوردن زمین تحقق رهنمود های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و پرهیز از توزیع کالاهای خارجی غیر ضروری را  امری مهم دانست و تاکید کرد: اصناف و بازاریان باید با  همت و تلاش خود  ، زمینه  ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را  فراهم نمایند.
  امام جمعه اشکذر در پایان صحبت های خود توجه اصناف و بازاریان به شرکت در اقامه نماز جماعت ،شرکت در کلاس های آشنایی با معاملات شرعی و توجه مسئولان جهت ساماندهی اصناف مختلف را خواستار شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/jSg2c

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *