• yazdtci


 • کد خبر: 28910
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱
  فرماندار اشکذر:
  فرماندار اشکذر در نشست تشكل هاي غير دولتي و مردم نهاد اين شهرستان اظهار داشت: كساني كه بر طبل دوگانگي و تفرقه مي كوبند و مانع ايجاد وحدت در شهرستان مي شوند در حق مردم خيانت كرده اند.

  به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلی شاه حسینی” روز چهارشنبه در نشست تشکل های غیر دولتی و مردم نهاد این شهرستان  با  بیان سوالات اساسی و چالشی افراد صاحب نظر و نخبگان شهرستان گفت: آیا اخلاق و فرهنگ توسعه در این شهرستان نهادینه شده است؟ آیا هم نوایی و همگرایی در شهرستان وجود داد؟ آیا توانسته ایم منیت ها را زیر پا بگذاریم ؟

  فرماندار اشکذر افزود: چرا در این شهرستان متن جای خود را به حاشیه داده است؟ چرا نخبگان در شهرستان سکوت کرده اند؟ جایگاه واقعی شهرستان کجاست؟

  این مقام مسئول با انتقاد از افراد تنگ نظر با تعصبات بی مورد تصریح کرد: حاشیه هایی که این دسته از افراد در شهرستان بوجود آورده اند شرعا و قانونا محکوم و ناپسند است.

  شاه حسینی خاطرنشان کرد: دلیل اینکه  حاشیه ها در شهرستان بر متن برتری داشته است عدم حضور نخبگان در صحنه  و سکوت آنها می باشد.

  عالی ترین مقام اجرایی شهرستان با بیان پتانسیل های شهرستان افزود: با وجود برتری هایی که نسبت به شهرستان های مجاور داریم متاسفانه  دیگران گوی سبقت از این منطقه را ربوده اند که دلیل این عدم پیشرفت و توسعه را در تعصبات بی مورد و کورکورانه جستجو کرد.

  وی تاکید کرد: متاسفانه طی ۲ماه گذشته عمده وقت فرماندار شهرستان به خاطر حواشی ایجاد شده صرف گردیده است که به همین میزان شهرستان نیز از مسیر پیشرفت خود عقب مانده است.

  فرماندار اشکذر تصریح کرد: همانطور که قبلا نیز گفته ام امروز کسانی که بر طبل دوگانگی و تفرقه می کوبند و مانع ایجاد وحدت، صمیمیت، وفاق و همدلی در شهرستان می شوند در حق مردم شریف این شهرستان خیانت کرده اند.

  شاه حسینی از سازمان های مردم نهاد شهرستان خواست تا در راستای  ایجاد وحت در مناطق مختلف  تلاش کرده و مدیریت عالی شهرستان را در راستای توسعه همه جانبه یاری نمایند.

  این مقام مسئول در ادامه  با تشریح وضعیت آموزشی شهرستان اظهار داشت: به لحاظ کیفیت در آموزش دارای نواقص بسیاری هستیم که انتظار داریم این شاخص مهم ارتقا یابد.

  وی باغ وزیر حجت آباد را یکی از اماکن بسیار دیدنی و جذاب استان توصیف کرد و گفت: انتظار میرود با تقویت نقش میراث فرهنگی در شهرستان این مکان ارزشمند به جایگاه واقعی و درخورشان تبدیل گردد.

  فرماندار اشکذر در پایان با بیان دیدگاه های فرهنگی شهرستان در سال جدید تصریح کرد: تقویت نشاط اجتماعی، توسعه ورزش، ایجاد پارک بانوان و تقویت نقش جوانان و خنبگان در شهرستان از اولویت های امسال خواهد بود.

  شاه حسینی از برگزاری نشستی برای رفع سوء تفاهمات موجود و نقد و بررسی دیدگاه های  مناطق مختلف شهرستان خبر داد.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/TG2Gg

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *