• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 49421
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
  انتشار اخبار قراردار پژو با ایران خودرو بر قیمت برخی از خودرهای داخلی و وارداتی تاثیر گذاشت.

  در طی هفته گذشته و در پی سفر رئیس جمهور به کشور فرانسه  قراردادهایی بین ایران خودرو و پژو سیتروئن فرانسه مبنی بر تولید  ۳ مدل پژو ۲۰۸ ، ۲۰۰۸ و ۳۰۱ در ایران بسته و مقرر شد خودروساز فرانسوی “پژو سیتروئن” با قرارداد شراکتی به ارزش ۴۰۰ میلیون یورو (۴۳۶ میلیون دلار) با شرکت ایران خودرو، به ایران بازخواهد گردد.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از عصر ایران، انتشار این اخبار در هفته گذشته  باعث تاثیر بر قیمت برخی از خودروهای وارداتی و حتی داخلی شد.در این راستا در بازار خودروهای داخلی قیمت مزادا ۳ با ۲ میلیون تومان، سراتو اتوماتیک سایپا با ۱ میلیون تومان،تندر ۹۰ اتوماتیک با ۲۰۰ هزار تومان ، سمند ال ایکس با ۳۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با ۳۰۰ هزار تومان  کاهش قیمت در بازار مواجه شوند.

   

  قرار داد پژو باعث چه نوساناتی بر بازار شد/کاهش قیمت تعدادی از خودروهای وارداتی و داخلی(+جدول کامل از پراید و چینی ها تا تویوتا و النترا)

  در برخی از خودروهای پر فروش های  وارداتی نیز در هفته جاری با کاهش قیمت نسبت به هفته گذشته مواجه بودیم.

  در این بازار هیوندا النترا با ۲ میلیون تومان ، تویوتا کرولا با ۵ میلیون تومان ،تویوتا رافوربا ۳ میلیون تومان و یاریس هاچ بک با ۱ میلیون تومان کاهش قیمت مواجه شد.

  آخرین قیمت خودروهای داخلی، چینی و برخی از پرفروش های خارجی در بازار به شرح جدول زیر است.

  قیمت های درج شده مربوط به خودروهای کاردکس در بازار است و در صورتی که خریدار خواهان خودروی دارای پلاک باشد باید رقمی اضافه تر را پرداخت کند.

  معمولا زمان پلاک شدن خودرو های کاردکس یک هفته تا ۱۰ روز بستگی به کارخانه تولید کننده خودرو  دارد.

  قرارداد جدید پژو باعث چه نواساناتی بر بازار خودرو شد/کاهش قیمت تعدادی از خودروهای وارداتی و داخلی(+جدول کامل از پراید و چینی ها تا تویوتا و النترا)
  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/LA6qv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *