• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 53385
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷
  این فیلم منحصر به فرد و باکیفیت، امسال برای نخستین بار از تلویزیون الاولی مصر پخش شده که به محضر مشتاقان کلام وحی پیشکش می گردد

  جدیدترین تلاوت تصویری عبدالباسط + فیلم

  چند سالی است که تلویزیون مصر دست سخاوت گشوده و در تصمیمی فرخنده، از گنجینه های خاک خورده تلاوت های قاریان بزرگ مصر، رونمایی می کند. بنا بر اعلام روزنامه الاخبار مصر، امسال نیز برای پنجمین سال متوالی، همزمان با حلول ماه مبارک رمضان، درهای بسته آرشیو  غنی تلویزیون مصر، به روی خیل مشتاقان کلام وحی گشوده خواهد شد.
  عبدالعزیز عمران، تهیه کننده و کارگردان برنامه “للجمهوریه”، که بسیاری از تلاوت های مشاهیر قاریان مصری را ضبط و تهیه کرده است گفته است برنامه “تلاوت های نادر” طبق روال سال های گذشته هر شب پیش از اذان مغرب، از شبکه الاولی مصر پخش خواهد شد.
  بینندگان این شبکه تلویزیونی از ابتدای ماه مبارک رمضان، شاهد پخش تلاوت های نادر و فاخر از مشاهیر قاریان مصر، همچون شیخ عبدالباسط، مصطفی اسماعیل، خلیل الحصری، کامل یوسف البهتیمی و… بوده اند.
  امسال همانطور که عبدالعزیز عمران، وعده کرده بود، برای نخستین بار فیلمی نادر از تلاوت شیخ کامل یوسف البهتیمی پخش گردید. گفتنی است پیش از این،  هیچ تلاوت تصویری از این قاری شهیر مصری، منتشر نشده بود.

   لینک دانلود

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/QOQK3

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *