• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 64608
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر مطرح کرد:
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر از فعالیت 300 واحد بدون پروانه در این شهرستان خبر داد و گفت: از نیمه خردادماه اقدام‌های انضباطی برای قانونمند شدن این واحدها اجرا خواهد شد.


   به گزارش اشکذر خبر، میثم فلاح در گفتگو با خبرنگار فارس در یزد، از فعالیت حدود ۱۲۰۰ واحد صنفی در این شهرستان خبر داد و گفت: به طور تقریبی ۳۰۰ واحد بدون پروانه در اشکذر فعالیت می‌کنند.

  وی افزود: برخی از این واحدها به علت تغییر شغل، عده‌ای به خاطر فوت صاحب مغازه و البته گروهی نیز به خاطر فرار از قانون پروانه کسب نگرفته‌اند.

  فلاح با بین اینکه البته این مشکل به معنی کم کاری اداره صنعت، معدن و تجارت نیست، اظهار داشت: با تمهیداتی که قانونگذار و اتحادیه‌ها در نظر گرفته اند به این سمت و سو می‌رویم که با تسهیل شرایط قانونی کار، این افراد را تشویق کنیم که برای دریافت پروانه کسب اقدام کنند، چراکه داشتن مجوز قانونی، هم خاطر مشتری را آسوده می‌کند و هم کار نظارت و بازرسی را برای ما راحت می نماید.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر در این رابطه بیان کرد: برای کسانی که پروانه کسب ندارند، از نیمه خردادماه اقدام‌های انضباطی در نظر گرفته خواهد شد تا برای دریافت مجوز قانونی مراجعه کنند.

  فلاح افزود: قانونگذار این فرصت را به افراد داده است که برای فعالیت قانونی و اخذ پروانه اقدام کنند ولی اگر واحد صنفی با وجود تمام این فرصت‌ها و کمک‌ها و اخطار‌ها باز هم اقدامی ‌نکند، مجبور به تعطیلی و جریمه آن واحد می‌شویم.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/RxGFP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *