• کد خبر: 51975
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵
  مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان يزد خبر داد
  مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان يزد از فعالیت 116نشريه محلي در استان يزد و 5 نشریه در شهرستان اشکذر خبر داد.

  علی غیاثی ندوشن بابیان اینکه از لحاظ ترکیب تعداد نشریات به تفکیک شهرستان اظهار کرد: بیشترین تعداد نشریه در شهرستان یزد با ۸۰ نشریه و بعد از آن شهرستان‌های ابرکوه ، اردکان و میبد ۶ نشریه، اشکذر پنج نشریه، بافق چهار نشریه ، تفت پنج نشریه ، مهریز دو نشریه، بهاباد و خاتم هرکدام یک نشریه دارند.

  وی افزود: در شهرستان ابرکوه از میان نشریات محلی تنها دوهفته نامه ۱۵ دی در آغاز پنجمین سال انتشار وفعالیت خود بطور مرتب چاپ و توزیع شده است.

  این مسئول ادامه داد: نشریه محلی دوهفته نامه ۱۵ دی وسایت خبری آن توانسته فعالیت خوبی در حوزه انعکاس خبری پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری و همچنین دولت تدبیر و امید داشته باشد.

  غیاثی خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم نیز ۳۲ نشریه خبری و ۲۷ پایگاه خبری در استان مجوز فعالیت خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کردند.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تاکید کرد: نمایندگان بیشتر نشریات کثیرالانتشار کشوری در استان یزد فعالیت دارند. وی با اشاره به نقش ارتباط دهنده مطبوعات میان مردم و مسئولان افزود: یکی از مهمترین وظایف رسانه‌ها بویژه رسانه‌های محلی، انعکاس مسائل، مشکلات و نیازهای مردم به مسئولان و پیگیری برای رفع و تامین آنها است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/KhesH

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *