• کد خبر: 93033
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 13 مرداد 1399 - 21:09
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر: سپاه و نیروی انتظامی به مثابه دو بال پرواز برای تأمین امنیت فضای این شهرستان هستند؛ که علی رغم تفکیک وظایف هر دو، در ایجاد امنیت بایکدیگر مشترک هستند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج اشکذر، سرهنگ هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج به همراه سرهنگ اسلامیان جانشین ناحیه و برخی پاسداران این ناحیه جهت تبریک انتصاب سرپرست جدید نیروی انتظامی شهرستان اشکذر در این اداره حضور پیدا کردند و انتصاب ایشان را تبریک گفتند.

  در این نشست سرهنگ هاتفی با ابراز امیدواری از انتصاب سرهنگ گل محمدی عنوان کرد: سپاه و نیروی انتظامی به مثابه دو بال پرواز برای تأمین امنیت فضای این شهرستان هستند؛ که علی رغم تفکیک وظایف هر دو، در ایجاد امنیت بایکدیگر مشترک هستند.

  وی در ادامه با بیان برخی مسائل پیرامون مسائل شهرستان اشکذر ضمن تاکید بر حمایت دستگاه های اجرایی در شهرستان از اجرای برنامه های مختلف جهت تامین امنیت شهرستان به ظرفیت های مختلف بسیج و سپاه از جمله گشت های رضویون پایگاه های بسیج اشاره و بر لزوم هماهنگی بین این دونهاد تأکید کرد.

  در پایان این دیدار سرهنگ گل محمدی از حضور فرمانده سپاه و پاسداران ناحیه کمال تشکر و قدردانی نمود و ابراز داشت: بحمدالله بین سپاه ونیروی انتظامی از قبل همکاری و تعاملات بسیار خوبی بوده و انشاءالله ادامه خواهد داشت.

  گل محمدی افزود: در بحث غربالگری بیماری کرونا و نیز کاهش سرقتها به دلیل گشت های بسیج نتایج بسیار خوب آن را دیده ایم و بر تشکیل جلسات مختلف برای هماهنگی بیشتر و نیز حمایت دستگاه های مختلف ذی ربط بخصوص در بحث امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ozlou

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *