کد خبر: 79791
  منتشر کننده: اشکذری
   تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر با حضور سردار میر حیدری فرمانده نیروی انتظامی استان، امام جمعه ، فرماندار و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدعلی شاه حسینی فرماندار اشکذر در این مراسم تامین امنیت پایدار، برخورد با اخلال گران درنظم و اجرای قانون در کشور را یکی از رسالت های اصلی نیروی انتظامی برشمرد و گفت: امروز کشور، با رشادت و از خودگذشتگی نیروهای مسلح اعم از سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و ارتش یکی از امن ترین کشورهای دنیا به شمار می رود.

وی ضمن مقایسه وضعیت نیروهای انتظامی در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: مردمی بودن، مهمترین شاخص نیروی انتظامی در دوران بعد از انقلاب به شمار می رود به گونه ای که هر جا که مردم احساس ناامنی کنند، اولین تماس را با پلیس حاصل می کنند.

فرمانده نیروی انتظامی استان رویکرد پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت: ملت ایران با حضور باشکوه خود در یوم الله ۲۲ بهمن مهر تثبیت انقلاب اسلامی را در مقابل دشمنان زدند و این بدین معناست که مسئولیت همه دستگاه از جمله پلیس در قبال مردم بیشتر شده است.

سردار محمدرضا میر حیدری به اجرای طرح ارتقا امنیت در استان اشاره و افزود:این طرح با هدف بالا بردن سطح امنیت استان و کنترل مجرمین از نیمه اول اسفند ماه اجرایی خواهد شد.

وی اظهار داشت: ایجاد امنیت و آرامش برای مردم از اهداف مهم نیروی انتظامی به شمار می رود و این امر مستلزم همکاری مردم با نیروی انتظامی در جهت انتقال و انعکاس اطلاعات مردمی در حوزه های مختلف از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ برای تحقق هر چه بهتراین هدف مهم است.

فرمانده نیروی انتظامی استان در پایان ضمن اخطار به مجرمینی که نسبت به حقوق شهروندان بی توجه هستند گفت: این افراد بدانند که اگر بخواهد بی توجه به حقوق ملت باشند با برخورد سخت پلیس مواجه و جهت تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

در پایان ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ حسین منصوری، سرهنگ علیرضا خدایی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان اشکذر معرفی شد.

لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/5QH3I

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *