• کد خبر: 92521
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 تیر 1399 - 00:48
  به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها و روز مالیات
  فرماندار اشکذر همراه با معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی اشکذر با حضور در اداره امور مالیاتی شهرستان اشکذر با نجف زاده رئیس این اداره و هم چنین با حضور در شهرداری اشکذر با جعفری پور شهردار دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب  فرماندار شهرستان اشکذر همراه با معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی این فرمانداری و بخشدار مرکزی اشکذر با حضور در اداره امور مالیاتی شهرستان اشکذر با نجف زاده رئیس این اداره دیدار و گفتگو کرد.

  فرماندار شهرستان اشکذر با بیان اینکه روز شانزدهم تیرماه در تقویم رسمی کشور ، به عنوان روزمالیات نام گذاری شده، این روز و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی را به تمامی کارگزاران پرتلاش و کارکنان خدوم این دستگاه در شهرستان و هم چنین مودیانی که همواره یاریگر نظام مالیاتی هستند تبریک گفت.

  هادی نسب در ادامه اظهار داشت: در مدیریت کنونی نظام مالیاتی کیفیت و نحوه مواجهه با مودیان و همچنین اخذ مالیات مهم است، لذا رضایتمندی شهروندان، جلب اعتماد عمومی وتکریم مودیان باید در اولویت قرار گیرد.

  رئیس اداره مالیاتی شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه عوارض وصول شده از محل مالیات بر ارزش افزوده جهت عمران و آبادانی هزینه می‌شود، افزود: تحقق درآمدهای مالیاتی رابطه مستقیمی با توسعه و پیشرفت هر منطقه دارد تا جایی که اگر مردم از هزینه کرد درآمدهای مالیاتی در شهر و روستای محل زندگی خود مطلع شوند بدون شک تمایل بیشتری برای پرداخت مالیات و عوارض خواهند داشت.

  رضا نجف زاده تاکید کرد: باید برای افزایش  در آمدهای مالیاتی فرهنگ سازی و اعتماد سازی مناسب صورت بگیرد تا مردم با اطمینان هر چه بیشتر بخشی از در آمد حاصل از فعالیت های اقتصادی خود را به عنوان مالیات به دولت پرداخت نمایند.

  فرماندار شهرستان اشکذر هم چنین به مناسبت هفته شهرداری ها و دهیاری با حضور در شهرداری اشکذر با مهدی جعفری پور شهردار اشکذر دیدار و از زحمات شهردار و پرسنل زحمتکش این شهرداری در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان قدردانی کرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/A0qk9

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *