• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 58288
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
  صبح امروز:
  فرماندار اشکذر به‌اتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با مدیرکل بنیاد مسکن استان یزد دیدار کرد و در خصوص مسائل و مشکلات حوزه بنیاد مسکن شهرستان بحث و تبادل‌نظر کردند.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از  روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ محمدعلی شاه‌حسینی  به‌اتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با حضور در دفتر” علیرضا قربانیان”مدیرکل بنیاد مسکن استان یزد در خصوص مسائل و مشکلات حوزه بنیاد مسکن شهرستان بحث و تبادل‌نظر کردند.

   فرماندار اشکذر در این جلسه با تقدیر از خدمات کم‌نظیر بنیاد مسکن شهرستان اشکذر در حوزه عمران روستایی و نیز اجرای طرح هادی روستایی گفت: اکنون مهم‌ترین درخواست شهروندان رفع مشکلات حوزه مسکن مهر است که با دستور معاون محترم امور عمرانی استاندار اقدامات خوبی در خصوص برآورد هزینه سیستم سپتینگ و تأمین بودجه آن انجام‌شده است.

   وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به لزوم توجه تأمین مسکن محرومین اشاره کرد و افزود: در نظر است با همکاری متقابل شهرداری اشکذر و بنیاد مسکن نسبت به تعدیل قیمت تمام‌شده‌ی مسکن‌های ساخته‌شده توسط بنیاد مسکن نیازمندان واقعی در شهرستان خانه‌دار شوند.

   مدیرکل بنیاد مسکن استان یزد نیز اجرای سیستم سپتینگ را برای مسکن‌های مهر ضروری دانست و از انجام این طرح در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

   رفع مشکلات زرین‌شهر موضوع دیگری بود که قربانیان با اشاره به آن گفت: با توافق‌های انجام‌شده فی‌مابین بنیاد مسکن و شهرداری اشکذر درصدد هستیم تا در اسرع وقت مشکلات و مسائل این منطقه را مرتفع نماییم.

   وی بابیان اینکه بنیاد مسکن به‌عنوان یک‌نهاد غیردولتی درصدد است منازلی باکیفیت مطلوب به جامعه هدف خود تحویل نماید افزود: در همین راستا وام‌های قرض‌الحسنه با بازپرداخت طولانی‌مدت در نظر گرفته‌شده است که در صورت نیاز به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

  photo_2017-02-10_19-17-30-copy

  photo_2017-02-10_19-17-24-copy

  photo_2017-02-10_19-17-34-copy

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/e36H4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *