• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 27584
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۴
  برای چندمین سال پیاپی؛
  برای چندمین سال پیاپی فرمانداري يزد رتبه ي برتر در ارزيابي عملكرد ساليانه فرمانداري هاي استان را كسب كرد.

  به گزارش اشکذر نیوز، عزیزا…سیفی در این خصوص گفت: با بررسی ، امتیاز دهی و تأیید مرکز مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوق وزارت کشور فرمانداری یزد برای چندمین سال پیاپی به عنوان فرمانداری برتر در سطح استان یزد شناخته شد.

  فرماندار با اشاره به اینکه حداکثر امتیاز مربوط به شاخص های عملکرد ۱۰۰۰ امتیاز بوده است خاطر نشان کرد: طبق بررسی های وزارت کشور فرمانداری یزد توانسته ۸۷۱ امتیاز یعنی ۸۷ درصد امتیازات را کسب نماید.

  وی افزود: فرمانداری یزد در سالهای ۱۳۹۰و ۱۳۹۱ رتبه ی برتر در ارزیابی عملکرد سالیانه فرمانداری های استان را کسب نموده است و همچنین در سال ۱۳۸۹ نیز تلاش های پرسنل فرمانداری یزد مورد تقدیر وزیر محترم کشور قرار گرفته است.

  سیفی با بیان اینکه فرمانداری یزد در چند سال گذشته توانسته رتبه های خوبی را در حوزه  های مختلف در سطح استان کسب نماید اظهار داشت: رتبه های برتر در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، شورای آموزش و پرورش شهرستان و کارگروه توسعه بخش کشاورزی از مهمترین موفقیت ها در سالهای اخیر می باشد.

  فرماندار یزد تصریح کرد:  بدون شک این موفقیتهای اخیر نشأت گرفته از حمایت مسئولین استان بویژه نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ، استاندار محترم، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و همت و پشتکار بالا و همکاری خوب پرسنل زحمت کش فرمانداری بوده است.

  لازم بذکر است در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۱ فرمانداری های استان بر مبنای شاخصهای وزارت کشور فرمانداری شهرستانهای مهریز و خاتم به ترتیب با کسب امتیازهای ۸۴۰ و ۷۹۹ رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

  منبع:روابط عمومی فرمانداری یزد

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/QUFWQ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *