• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 61628
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۷
  امام جمعه اشکذر در همایش سایه ماندگار:
  همایش خانوادگی سایه ماندگار به همت شهرداری اشکذر و خانواده شادروان کلانتریان و با حضور امام جمعه،فرماندار،شهردار،مسئولان شهرستان و اقشار مختلف مردم اشکذر در پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر، در ابتدای این مراسم امام جمعه اشکذر با تاکیدبراینکه حفاظت از درختان موجود، اهمیت و ضرورت بیشتری نسبت به کاشت درخت دارد افزود: در دین اسلام توصیه های بی شماری به کاشت درخت و حفاظت از آن شده است به نحوی که اگر بنا به هردلیلی مجبور به قطع درختی شدیم مجددا درخت دیگری را بکاریم.
  حجت الاسلام طالبیان روزدرختکاری را بهانه ای برای پاسداشت حقوق شهروندی دانست و گفت: کاشتن نهال ، درختکاری و توسعه فضای سبز به عنوان یکی از بدیهی‌ترین اصول حقوق شهروندی است و توسعه فضای سبز، حفاظت از درختان و فراهم آوردن محیطی سبزومطلوب نیازمند همکاری، تعامل و مشارکت مردمی است.
  در ادامه شهردار اشکذر از خانواده شادروان کلانتریان که در احداث فرهنگسرا و سالن آمفی تئاتر پارک بزرگ شهر مشارکت نمودند تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت : برآورد هزینه این فرهنگسرا بالغ بر ۵ میلیارد تومان می باشد که با همت و مساعدت های مالی خانواده کلانتریان این پروژه در حال حاضر ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
  مهدی جعفری پور با بیان اینکه حفظ فضای سبز و درختان از وظایف سازمانی این شهرداری است خاطر نشان کرد: در حال حاضر فضای سبز پارک بزرگ شهر ۵ هکتار می باشد و اولویت ما در مجموعه شهرداری و به ویژه در پروژههای عمرانی حفظ فضای سبز و به حداقل رساندن کمترین خسارت به آنها است.
  وی از احداث پارک جنگلی در ضلع غربی پارک بزرگ شهر در آینده نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا با حمایت مجموعه مسئولان شهرستان و به ویژه امام جمعه و فرماندار بتوانیم در راستای توسعه شهرستان گام برداریم.
  این مقام مسئول برگزاری همایش خانوادگی سایه ماندگار را گامی مهم در راستای ترویج فرهنگ کاشت درختکاری برشمرد و تصریح کرد:در این همایش شهروندان اشکذری با کمک و همکاری هم، نهال های یاس خوشه ای،سرو خمره ای،شیشه شور،اناب،سرولاوسون،افرا مجنون،سرو ستاره ای و زیتون که با شرایط کویری شهر اشکذر همخوانی بیشتری دارد را غرس کردند.
  در پایان این مراسم از خیر نیکوکار آقای حمیدرضا کلانتریان به خاطر مشارکت در احداث پروژههای خیری شهرداری اشکذر و هم چنین محمد صادق کلانتریان به خاطر ترویج فعالیت های فرهنگی و ورزشی در سطح شهرستان اشکذر و هم چنین برگزاری همایش سایه ماندگار به طور ویژه قدردانی شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/trStE

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *