• کد خبر: 68321
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۵
  +جدول لیگ
  در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال استان یزد تیم فوتبال فرانتک اشکذر در ورزشگاه ورزشگاه 22بهمن  اشکذر روبه روی تیم فوتبال ابومسلم یزد قرار گرفت.

  به گزارش اشکذر خبر در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال استان یزد تیم فوتبال فرانتک اشکذر در ورزشگاه ورزشگاه ۲۲بهمن  اشکذر روبه روی تیم فوتبال ابومسلم یزد قرار گرفت.

  تیم فوتبال فرانتک اشکذر درحالی رو در روی میهمان خود قراد گرفت که در شش بازی گذشته خود خود ۲برد،۳مساوی و یک باخت را در کارنامه خود ثبت کرده بود و در میانه های جدول قرار داشت.

  تیم فوتبال فرانتک در هفته هفتم از لیگ برتر فوتبال استان یزد برابر تیم رده سومی ابومسلم یزد قرار گرفت که این بازی دو  بر یک به سود تیم مهمان به پایان رسید که با این نتیجه تیم ابومسلم یزد با ۱۳ امتیاز در همان رده سوم جدول باقی ماند و تیم فرانتک اشکذر با این شکست یک پله در جدول رقابت‌ها سقوط کرد و در رده ششم جدول جای گرفت.

  گفتنی است تیم صدرنشین مهربد میبد با توجه به‌تساوی یک به یک در دیداری خانگی مقابل آدران یزد و برد تیم آریا رده دومی پس از چندین هفته از صدر جدول رقابت‌ها جدا شد و در جایگاه دوم قرار گرفت.

  همچنین تیم آریا یزد در دیداری خارج از خانه در ورزشگاه ۱۷ شهریور زارچ مقابل تیم تندیس صف‌آرایی کرد و با شکست چهار بر یک این تیم ۱۵ امتیازی شد و در صدر جدول یازده تیم لیگ برتر فوتبال استان تکیه زد.

  جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال استان یزد تا هفته هفتم رقابت‌ها

   
  تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
  آریا یزد ۵ ۰ ۲ ۳۲ ۱۱ ۲۱+ ۱۵
  مهربد میبد ۴ ۲ ۰ ۱۵ ۴ ۱۱+ ۱۴
  ابومسلم یزد ۴ ۱ ۱ ۱۶ ۶ ۱۰+ ۱۳
  میرک کیش مهریز ۳ ۲ ۱ ۱۴ ۱۰ ۴+ ۱۱
  آدران یزد ۳ ۲ ۲ ۱۵ ۶ ۹+ ۱۱
  فرانتک اشکذر ۲ ۳ ۲ ۱۰ ۱۰ ۰ ۹
  پاس خاتم ۲ ۱ ۳ ۱۴ ۱۴ ۰ ۷
  دارالقرآن ابرکوه ۲ ۱ ۳ ۱۰ ۱۷ ۷- ۷
  سرخپوشان یزد ۲ ۰ ۴ ۸ ۱۸ ۱۰- ۶
  تندیس زارچ ۱ ۲ ۳ ۵ ۹ ۴- ۵
  یزدخوایت میبد ۰ ۰ ۷ ۲ ۳۶ ۳۴- ۰

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Na2ug

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *