• کد خبر: 70040
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 22 دی 1396 - 15:56
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر برجام را اشتباهی بزرگ دانست و ادامه داد: آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی علنی خود به ملت ایران را ثابت کرد و نشان داد که به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نمازجمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه همه احکام دینی در قرآن کریم وجود دارد گفت: نیاز است تا یک مفسر این احکام را تبیین کند و مخلوقات طبق عمل به آموزه های دینی که توسط مفسران که همان پیامبران و ائمه هستند هدایت و به رستگاری برسند.

  “حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” با محکوم نمودن نقض برجام توسط دولت های غربی، تاکید کرد: نمیشود دست روی دست گذاشت و دید که آمریکا برجام را یک طرفه نقض میکند و در مقابل کشور ایران هیچ اقدامی صورت نمیدهد.

  امام جمعه اشکذر برجام را اشتباهی بزرگ دانست و ادامه داد: آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی علنی خود به ملت ایران را ثابت کرد و نشان داد که به هیچ عنوان قابل اعتماد نبوده و به تعهدات خود پایبند نیست و دولتمردان ما باید طرف را ملزم به رعایت تعهدنامه کنند که در غیر این صورت باید نسبت به اعاده حیثیت و آبرو ملت ایران اقدام شود.

  خطیب نماز جمعه اشکذر خطاب به مسئولین کشور گفت: مسئولین کشور باید تلاش کنند که طرف غربی نیز به تعهدات خود عمل کند، نه اینکه عمل به تعهدات فقط از سوی ایران رخ دهد.

  طالبیان عمل یک طرفه به تعهدات برجام را موجب ریشخند و تمسخر غربی ها به ایران دانست و افزود: اگر تنها ایران به تعهدات خود در برجام عمل کند و طرف دیگر تنها نظاره گر باشد این موضوع باعث ریشخند طرف های غربی به ملت ایران میشود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/LKTIm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *