• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 24798
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۱
  در مراسم تحلیف اعضای شورای شهر اشکذر، علی اکبر کاظمی اشکذری با بیشترین رأی مأخوذه به عنوان رئیس چهارمین دوره این شورا معرفی شد.

  IMG_7811

  به گزارش اشکذر نیوز، در مراسم تحلیف اعضای شورای شهر اشکذر، علی اکبر کاظمی اشکذری با بیشترین رأی مأخوذه به عنوان رئیس چهارمین دوره این شورا معرفی شد.

  علی اکبر کاظمی در مراسم تحلیف اعضای چهارمین دوره شورای شهراشکذر ضمن قدردانی از خدمات صورت گرفته توسط شورای سابق، اظهار امیدواری کرد که به یاری خداوند و تلاش دوستان در شورای شهر بتوانیم در امر خدمت و رفع مشکلات مردم این شهر قدم موثری برداریم.

  وی در ادامه مهمترین مسئله اساسی اشکذر را بحث مهاجرین و مشکلات به وجود آمده دانست و افزود: ان شاالله به یاری خداوند و مساعدت مسئولین شهرستان هرچه زودتر باید نسبت به رفع مشکلات به وجود آمده و برنامه ریزی در جهت مدیریت حضور مهاجرین در اشکذر اقدام کرد.

  رئیس چهارمین دوره شورای شهر اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق گفت: اعضای جدید شورای شهر اشکذر در این مراسم با بیان دیدگاه ها و برنامه های خود، همکاری و تعامل فرمانداری و دستگاه های اجرایی را خواستار شدند.

  وی افزود: انتخاب شهردار جدید اشکذر طی چند روز آینده از اولویت های کاری این شورا می باشد.

  گفتنی است در پایان این محفل و پس از رای گیری، مهندس احمد زارع پور اشکذری به عنوان نایب رئیس، سید محمد حیدری به عنوان خزانه دار و محمد حسن طالبیان و احمد فرهمند زاد به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم شورای اسلامی شهر اشکذر معرفی شدند.

  منبع : نسیم صادق

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/LBYoC

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *