• کد خبر: 62709
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  رئیس شورای حفاظت از اراضی ملی شهرستان اشکذر:
  فرماندار اشکذر در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی گفت: عزم مسئولین این شهرستان برای حفاظت و صیانت از بیت‌المال و برخورد با متخلفان جدی است و این مقوله در سال جاری با جدیت بیشتری مدنظر اعضای این شورا قرار خواهد داشت.

  به گزارش اشکذر خبر، محمدعلی شاه‌حسینی فرماندار اشکذر در اولین نشست شورای حفاظت از اراضی ملی بابیان اینکه برخی فرصت‌طلب‌ها درصددند تا با بهره‌گیری از خلع‌های قانونی و عدم آگاهی مردم نسبت به تصرف اراضی و زمین‌های کشاورزی اقدام نمایند تصریح نمود: در همین راستا شورای حفاظت از اراضی ملی می‌کوشد ضمن ممانعت از این موضوع تمام اهتمام خود را در پاسداشت از حق‌وحقوق مردم ایفا نماید.
  وی با اشاره به اینکه طی سال گذشته این شورا در صیانت و احقاق حقوق بیت‌المال در شهرستان اشکذر اقدامات مؤثری انجام داده است اظهار داشت: از آن جمله می‌توان به خلع ید زمینی باارزش تقریبی ۵۰ میلیارد ریال پس از ۱۳ سال عنوان نمود.
  رئیس شورای حفاظت از اراضی ملی شهرستان اشکذر بابیان اینکه عزم جدی برای حفاظت و صیانت از بیت‌المال در این شهرستان وجود دارد افزود: در حال حاضر این منطقه مأمن امنی برای سودجویی زمین‌خواران نیست و این مقوله در سال جاری به جدیت بیشتری مدنظر اعضای این شورا خواهد بود.
  شاه‌حسینی به درخواست‌های مردم و معتمدین برای برخورد جدی‌تر با متخلفان به اراضی نیز اشاره کرد و گفت: در همین راستا بالغ‌بر ۳۰۰ بازرسی از شکایت‌های مردمی انجام‌شده است و در برخی از این موارد پرونده قضایی تشکیل‌شده است.
  منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/hgao2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *