• yazdtci


 • کد خبر: 66308
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳
  معاون فرماندار اشکذرگفت : کمیسیون نظارت شهرستان در راستای ساماندهی و ارتقا کیفیت آرایشگاه های زنانه برای مقابله با آرایشگاه های غیر مجاز عزم جدی دارد.

  به گزارش اشکذر خبر، علیرضا ابوالحسنی در گردهمایی آرایشگران زن شهرستان که با هدف اجرای طرح ساماندهی آرایشگاه های زنانه با رویکرد کنترل و پیشگیری  و با هدف سلامت زنان ، تحکیم بنیاد خانواده و نیز بهبود فضای کار برگزار شد ، اظهار کرد: فعالیت مراکز غیر مجاز ، فروش و وجود لوازم کم کیفیت و نا مرغوب و نیز عدم وجود اتحادیه فعال از جمله مشکلات و چالش های است که آرایشگران زنانه با آن روبرو هستند.

  وی افزود: عدم وجود رتبه بندی آرایشگاه های زنانه براساس مهارت و تخصص  در شهرستان چالش دیگری است که آرایشگران شهرستان با آن مواجه هستند که دستگاه های مربوطه باید بر اساس قوانین خاص دستگاه خود ملاک های لازم جهت درجه بندی نمودن کیفیت آرایشگاه های زنانه در سطح شهرستان مشخص و براساس آن ملاک ها آرایشگاه های مذکور را درجه بندی نمایند.

  وی خاطر نشان کرد: بیشترین تخلفاتی  که در آرایشگاه های زنانه شاهد آن هستیم تخلفات صنفی و بهداشتی است که بایداز طریق  دستگاه های مربوطه نظارت کافی صورت گیرد.

  معاون فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه ایران از لحاظ مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی دارای رتبه دوم بعد از عربستان در خاورمیانه است گفت: ۸۰ درصد از محصولات مصرفی در این زمینه خارجی و قاچاق است، بنابراین برای آشنایی آرایشگران و فروشندگان لوازم آرایشی،  برگزاری کارگاه های آموزشی با این مضمون ضروریست که در دستور کار کمیسیون نظارت شهرستان نیز قرار گرفته است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/2wmHR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *