• کد خبر: 19045
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۲

  به گزارش خبرنگارنسیم صادق ،حجت الاسلام مصطفی پور محمدی در مسجد صاحب الزمان(عج) یزد با تسلیم ایام فاطمیه و با اشاره به نعمت ولایت اظهار داشت: مشکلات امروز مسلمانان و نبود پیشرفت مناسب در این کشورها نتیجه فاصله گیری این جوامع از فرهنگ علوی و فاطمی است.

  اقتدار امروز ما نتیجه بازگشت به تفکر علوی و فاطمی است

  رئیس سازمان بازرسی کشور با اشاره به اینکه هنر امام(ره) بازگشت جامعه به فرهنگ علوی بود، افزود: فرهنگ، اخلاق و اقتدار امروز ما، بازگشتی به تفکر علوی و فاطمی است که آثار و برکاتش را امروز در عرصه بین المللی شاهدیم، اما با آن جامعه ایده آل فاصله داریم.

  پور محمدی گفت: در جمهوری اسلامی حاکمیت ملت بر جامعه حاکم است زیرا انتخاب آیت الله خامنه به عنوان ولی فقیه نتیجه انتخاب مردم است که با رأی خود خبرگان رهبری را انتخاب نموده اند. همچنین مردم با رأی خود نمایندگان مجلس و در خرداد ماه شورای شهر و رئیس جمهور را مشخص می کنند.

  وزیر سابق کشور افزود: گرانی، تورم و مشکلات اخلاقی و سیاسی موجود در جامعه غیر قابل انکار است اما هیچگاه ملت ایران اجازه نخواهند داد دشمنان در ایران ناامنی و آشوبی همانند کشور های همسایه ایجاد کنند.

  دادستان سابق انقلاب اسلامی در خوزستان، بندرعباس، کرمانشاه و مشهد با اشاه به اینکه حل تمام مشکلات موجود در جامعه نیازمند بازگشت به زندگی علوی است افزود: انقلاب ما حرکت در این مسیر است و مشکلات و نقاط آسیب امروز کشور نتیجه فاصله گیری از علی (ع) و فاطمه(س) است.

  عدم تحقق شعار سال گذشته نتیجه توزیع بدون برنامه سرمایه بود

  این استاد دانشگاه امام صادق(ع) همچنین با انتقاد از عدم تحقق شعار سال گذشته گفت: با توجه به نامگذاری سال گذشته به نام “تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی” از طرف مقام معظم رهبری، متأسفانه با عدم برنامه ریزی درست و توزیع سرمایه مشکل اشتغال جوانان حل نشد.

  رئیس سابق اطلاعات خارجی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در خصوص نامگذاری امسال به نام حماسه ی سیاسی و حماسه اقتصادی خاطر نشان کرد: حل مشکلات امروز نظام نیازمند خلق یک حماسه بزرگ است که انشا الله با یک طرح و برنامه جامع عملیاتی خواهد شد.

  اختلاف بین مسئولین اخلاق علوی نیست

  عضو هیأت مدیره جامعه الزهراء (س) قم با اشاره به اینکه امروز خطوط جدایی، دشنام و بدبینی در کشور حاکم می باشد، تصریح کرد: اختلاف و نزاع های بین مسئولین اخلاق علوی نیست بلکه فقط بستر رشد را از ما گرفته است.

  ائتلاف بین المللی علیه ایران، نتیجه بی تدبیری و عدم توجه به توصیه های رهبری است

  عضو و رئیس هیأت امناء مرکز اسناد انقلاب اسلامی با انتقاد از دیپلماسی ایران، عدم توجه به توصیه های رهبری را عامل ایجاد ائتلاف بین المللی علیه ایران دانست و افزود: عدم موفقیت ما در روابط بین الملل به دلیل بی تدبیری مسئولین و دست کم گرفتن دشمنانی است که مداوم در حال ایجاد یک توطئه و اختلاف در این نظام اند.

  وی گفت: نقشه ای که ما را موفق می کند تدبیر و سیاست است که در سایه “عزت”، “حکمت” و “مصلحت” دست یافتنی است.

  وی افزود: ما امروز توانسته ایم اسرائیل را در دنیا منزوی ساخته و به امت های اسلامی هویت دهیم که این همان ویژگی انقلابی به معنای واقعی کلمه است.

  منبع:یزد رسا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/mktHL

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *