• Sabat Sabat


 • کد خبر: 51162
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۴
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اشکذر خبرداد
  رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان اشکذر گفت: با هدف تنظیم و کنترل بازار، طرح نظارتی نوروز 95 به صورت جدی در این شهرستان اجرا می شود.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)؛ رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان اشکذر افزود: با هدف اعمال سیاست تنظیم بازار ، اصلاح نظام توزیع با محوریت عدالت گستری در آستانه سال نو نظارت بر واحدهای توزیعی ، تولیدی و خدماتی به صورت جدی درشهرستان اشکذرآغاز شده است.

  میثم فلاح با اشاره به اینکه این طرح با همکاری بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت به همراه اتاق اصناف شهرستان اشکذر اجرا می شود، اظهار داشت: این طرح با توجه به افزایش تقاضای مردم برای خرید کالاها و ارائه خدمات در آستانه سال نو به منظور حمایت از قشر آسیب پذیر جامعه ، رفاه حال شهروندان و مسافران از طریق نظارت بر کنترل قیمت ها و جلوگیری از افزایش بی رویه نرخ کالاها اجرا می شود.

  فلاح مدت زمان اجرای این طرح را تا ۱۵ فروردین ماه سال آتی ذکر و بیان کرد: در این طرح از کالاهایی نظیر پوشاک ، کیف و کفش ، آجیل ، خوار و بار ، انواع شیرینی ، گوشت قرمز ، مرغ و میوه و همچنین از بخش های خدماتی نظیر شرکت های مسافربری ، حمل و نقل درون شهری و برون شهری ، اماکن تفریحی و فرهنگی ، واحدهای اقامتی ، غذاخوری ، تعمیرگاه و تعویض روغنی ها ، انبار و سردخانه ، رستوران های بین راهی می شود.

  وی نظارت بر سیستم توزیع کالا و ارائه خدمات ، ایجاد بستر مناسب برای تامین مایحتاج عمومی ، تنظیم و کنترل بازار کالاهای خاص ، رسیدگی دقیق و سریع به شکایات مردمی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان را از جمله اهداف مهم طرح نظارتی نوروز ۹۵ عنوان کرد.

  وی با اشاره به اینکه زمینه های اجرای این طرح با مشارکت واحد بازرسی و نظارت از روزهای گذشته فراهم شده، تاکید کرد: شهروندان و مسافران درصورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، درج نکردن قیمت ، صادر نکردن فاکتور و کم فروشی می توانند مراتب را از طریق تلفن ۱۲۴ اداره صنعت ، معدن و تجارت و یا به شماره تماس ۳۲۷۲۶۹۱۰  واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان اشکذر اطلاع دهند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/LuZnO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *