• Sabat


 • کد خبر: 61128
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۹
  به منظور تسریع در روند کار جمع آوری زباله ؛
  به منظور تسریع در روند کارجمع آوری زباله در سطح شهر ، طرح تفکیک زباله خشک از زباله های تر در اشکذر اجرا می شود.

  به گزارش اشکذر خبر ، شهردار اشکذر در این خصوص اظهار داشت: در بحث سلامتی محیط زندگی، همکاری شهروندان نقش بسیار موثری دارد که در این راستا اولین گام توجه به مسائل زیست محیطی است .
  وی افزود: لذا این شهرداری در نظر دارد به منظور تسریع در کار جمع آوری زباله ، اقدام به تفکیک زباله های خشک از زباله های تر نماید ، در این رابطه از شهروندان درخواست داریم تا زباله های خشک خود را از قبیل انواع کارتن، مقوا، کاغذ، قوطی های نوشابه و کنسرو و روغن ، ظروف پلاستیک ، باطری ها ، نان خشک ، وسایل الکترونیکی فرسوده و… را در پاکت های جداگانه نگهداری و به مامور جمع آوری تحویل دهند.
  مهدی جعفری پور با اشاره به اینکه بازیافت پسماندهای خشک و جداسازی مواد بازیافتی از پسماند تر جزء مهمترین اصول شهری و شهروندی است تصریح کرد: با رعایت صحیح این موضوع علاوه بر حفظ زیبایی شهر از آلوده شدن خاک و محیط زیست در اثر دفن آنها همراه پسماند تر جلوگیری می شود.
  وی ضمن بیان اینکه مواد بازیافتی ، هفته ای یکبار صبح روز یک شنبه از ساعت ۸ الی ۱۳ جمع آوری می شود یاد آور شد: مواد بازیافتی در یک روز مشخص در هفته و توسط خودروهای مخصوص که دارای آرم بازیافت هستند جمع آوری می شود، بنابراین از شهروندان درخواست می شود به منظور حفظ امنیت خود و بهداشت از تحویل این مواد به افراد متفرقه و ماشین های دوره گرد خود داری نمایید .

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/D2zz6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *