• yazdtci


 • کد خبر: 74559
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
  در نشست روسای هیئت های ورزشی با عضو شورای اسلامی شهر، سردبیر و خبرنگاران اشکذرنیوز مطرح شد
  نشست صمیمی روسای هیئت های فعال ورزشی با عضو شورای اسلامی شهر، سردبیر و خبرنگاران اشکذرنیوز برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر، در این نشست علیرضا پیشداد عضو شورای اسلامی شهر اشکذر با اشاره به برخی فعالیتهای شورای اسلامی در زمینه حمایت از ورزش، تاکید کرد: هیئتهای ورزشی و مردم باید با روحیه مطالبه گری از مسئولان آنان را به فعالیت موثر مجاب کنند تا با حمایت از ورزش شهرستان و ورزشکاران زمینه حضور جوانان را در این عرصه هموار کرده و در آینده شاهد نتایج مثبت این حضور باشیم .

  علیرضا عسکری مدیرمسئول پایگاه خبری اشکذرنیوز نیز در این جلسه با اشاره فعالیتهای خبری این سایت از آغاز تاکنون، اظهار داشت: لازمه جذب اسپانسر و علاقه مندان به یک ورزش در گرو فعالیت روابط عمومی موثر و هدفمند است.
  وی با بیان این که پایگاه خبری اشکذر نیوز به عنوان تنها سایت مجوزدار و رسمی شهرستان سعی دارد تا حلقه اتصال حوزه خبر با رسانه های استان نیز باشد، افزود: رسانه و ورزش دو رکن جدا نشدنی هستند که اگر مسئولان هیئتهای ورزشی به این باور برسند قطعا شاهد تحولات چشم گیری در این دو حوزه هستیم.

  عسکری با تاکید بر ضعف روابط عمومی ها در حوزه ادارات شهرستان اشکذر به ویژه ورزش در بیان عملکرد و مشکلات، تصریح کرد: اولین رسالت یا نقش رسانه ها در جامعه، بازسازی فرهنگی و سمت و سو دادن مردم به سوی فرهنگ غنی است و اگر جامعه به سوی فرهنگ ورزش سوق پیدا کند بسیاری از مشکلات خودبخود حل می شود.

  در ادامه این نشست هریک از هیئتهای ورزشی به بیان دیدگاهها و مشکلات خود پرداختند.

  همکاری با هیئتهای ورزشی به عنوان منابع معتبر خبری در حوزه ورزش، تشکیل شورای سیاستگذاری ورزش و رسانه، نقش ورزش در سلامت و جلوگیری از منکرات در جامعه، سوق دادن فعالیتهای خیری به حوزه ورزش، استفاده از ظرفیت صنایع مستقر در شهرستان برای توسعه ورزش، ترویج فرهنگ مطالبه گری از مسئولان شهرستان برای پیگیری مشکلات ورزش، بی توجهی مسئولان به برخی از رشته های موفق ورزشی، بلاتکلیفی ١٠ ساله پیست بین المللی سوارکاری اشکذر از مطالب مطرح شده توسط روسای هیئتهای ورزشی شهرستان اشکذر بود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/TeIof

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “ضعف روابط عمومی ادارات شهرستان اشکذر به ویژه در حوزه ورزش / بلاتکلیفی ١٠ ساله پیست بین المللی سوارکاری اشکذر”

  1. عباسی گفت:

   خیلی مشتاق هستم بدونم از نظر رییس هیات فوتبال شهرستان مشکلاتش چی هست که اصلا کار نمی کنه؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *