• کد خبر: 69983
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 16 دی 1396 - 23:53
  مسئول فرهنگی مسجد حاج غلام اشکذر:
  گروه فیلم برداری مستند خانه دوست که هر هفته میهمان یکی از مساجد استان یزد است، این هفته میهمان شهرستان اشکذر می شود.

  به گزارش اشکذر خبر، گروه فیلم برداری مستند خانه دوست که هر هفته میهمان یکی از مساجد استان یزد است، این هفته میهمان شهرستان اشکذر می شود.

  مسئول فرهنگی مسجد حاج غلام اشکذر با تایید این خبر افزود: ضبط مستند خانه دوست در دو بخش فیلم برداری میشود که بخش ابتدایی این مستند چهار شنبه هفته گذشته(۱۳دی۹۶) در طول روز انجام شده و بخش پایانی نیز فردا صورت میگیرد.

  “علیرضا خاکساری اشکذری” با بیان اینکه دوشنبه هفته جاری دومین بخش از مستند خانه دوست در مسجد حاج غلام اشکذر ضبط میشود، تاکید کرد: گروه فیلم برداری این مستند دوشنبه جاری از ساعت ۱۷ الی ۲۰ برای ضبط مستند به مسجد حاج غلام اشکذر می آیند.

  وی ادامه داد: سعی داریم در این مستند ۲۵دقیقه ای که از شبکه تابان پخش میشود فرهنگ مردم و تمدن

  اشکذر را به استان معرفی کنیم تا هرچه بهتر هم استانی های عزیز با اشکذر آشنا شوند.

  خاکساری با دعوت از همه اشکذری ها بخصوص جوانان و نوجوانان برای شرکت در نماز شب دوشنبه مسجد حاج غلام افزود: مردم اشکذر میتوانند با حضور پرشور خود تصویر زیبایی از اشکذر را در ذهن بینندگان سیمای تابان به ثبت برسانند.

  وی مصاحبه با پیشکسوتانی که عمر خود را در این مسجد سپری نموده اند را از دیگر برنامه های این مستند دانست و خاطر نشان کرد: از همه اشکذری ها درخواست دارم که اگر تصاویر قدیمی از مسجد حاج غلام اشکذر دارند برای پخش از این مستند  در شب دوشنبه هفته جاری به مسجد حاج غلام بیاورند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/T3cdr

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *