• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 29647
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۵
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر با اشاره به اینکه پاداش هر عمل حسنه در ماه رمضان از سوی پروردگار برای بندگان خود مضاعف است، گفت: صله‌رحم پسندیده‌ترین اعمال ماه مبارک رمضان است.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه افزود: آمرزش گناهان انسان، بهترین دستاورد و هدیه ماه مبارک رمضان است که خداوند متعال در حق مسلمانان عطا فرموده است.

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر به خودسازی و تزکیه نفس در این ماه تاکید کرد و افزود: مسلمانان باید از فرصت این ماه پرفضیلت برای خودسازی و مبارزه با شیطان و افزایش تقوا در وجود خود همت کنند.

  وی ا اشاره به اینکه پاداش هر عمل حسنه در ماه رمضان از سوی پروردگار برای بندگان خود مضاعف است، گفت: صله‌رحم پسندیده‌ترین اعمال ماه مبارک رمضان است.

  امام جمعه اشکذر با تأکید بر اینکه تکفیری‌ها امروز به عنوان خطری که تمام دنیای اسلام، شیعه و سنی را تهدید می‌کند مورد توجه هستند، تصریح کرد: امروز سکوت مجامع علمی و شخصیت‌های دینی بزرگ در مقابل این جانیان آدم‌کش،‌ به هیچ عنوان قابل قبول نیست و عوارض ناگوار آن دامان ساکتان، مشوقان و حامیان تروریست‌ها را می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه غرب شریک جرم جنایات تکفیری‌ها است، افزود: عوامل جنگ و فتنه برای تأمین رضایت و اهداف آمریکا و اسرائیل غاصب بر طبل جنگ می نوازند اما مسلمانان باید با محوریت مراجع و علمای بزرگ دین نقشه آنان را خنثی کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ODqfx

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *