• کد خبر: 54349
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
  حجت الاسلام طالبیان:
  امام جمعه اشکذر بر شناخت دشمنان نظام اسلامی در شرایط فعلی تاکید و خاطر نشان کرد: شکست نهضت ملی سال 32 می تواند برای مسئولین ، مردم و نسل امروزی درس عبرتی باشد تا بدانند که در هر زمانی که در شناخت دشمن چار تردید شویم و یا از آنها غفلت نماییم ضربه سنگینی بر پیکره نظام اسلامی وارد خواهدشد.

  به گزارش اشکذر خبر ،خطیب نمازجمعه اشکذر  با تبریک ولادت باسعادت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) به تمامی شیعیان جهان و دوستداران اهل بیت ، به فضایل اخلاقی آن امام همام اشاره و نمازگزاران را به الگوگیری از فضایل اخلاقی آن بزرگوار دعوت نمود.

  حجت الاسلام طالبیان دهه کرامت را فرصت مناسب برای ترویج معارف اهل بیت(ع) و آشنایی نسل جوان با سیره زندگانی ائمه اطهار دانست.

  امام جمعه اشکذر به سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی‌ اشاره و افزود: آزادگان در طول اسارت در زیر شکنجه های سخت بعثی ها رشادت های زیادی از خود نشان دادند و با صبر و استقامت عزت ، سریلندی و طبع بلند خود را به دشمنان اسلام نشان دادند و درک پیام اسارت آنان برای نسل جوان جامعه امروز بسیار مهم می باشد.

  وی با تشریح عوامل شکست نهضت ملی نفت و پیروزی کودتاچیان در ۲۸ مرداد ماه سال۳۲ گفت:اعتماد دولت مصدق به آمریکا ، نفوذ دشمن ، اختلاف بین سران نهضت ملی و فاصله گرفتن از روحانیت و عدم اعتماد مردم به دولتمردان از جمله مهمترین دلایل شکست این نهضت بود.

  خطیب نمازجمعه اشکذر بر شناخت دشمنان نظام اسلامی در شرایط فعلی تاکید و خاطر نشان کرد: شکست نهضت ملی سال ۳۲ می تواند برای مسئولین ، مردم و نسل امروزی درس عبرتی باشد تا بدانند که در هر زمانی که در شناخت دشمن چار تردید شویم و یا از آنها غفلت نماییم ضربه سنگینی بر پیکره نظام اسلامی وارد خواهدشد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/iVvge

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *