• Telegram


 • کد خبر: 69025
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر شکست داعش را شکست آمریکا و اسرائیل دانست و افزود: آمریکا و اسرائیل برای داعش بسیار  هزینه کردند ولی الان شاهد آن هستیم که به لطف خداوند تیر آنها به سنگ خورده است.

  به گزارش اشکذر خبر ، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته ضمن تبریک به مناسبت آزاد سازی عراق و سوریه از چنگال داعشیان خبیث گفت: به لطف خدا مناطقی که چندی پیش داعش در آن نفوذ کرده بود با جانفشانی های ملتی که پشتیبان ولایت فقیه بودند آزاد شد.

  “حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا طالبیان” پیروزی های اخیر حزب الله بر داعش را از پیروی کردن از ولایت دانست و افزود: اگر اساس و مرجع مسلمانان ولایت باشد قطعا پیروزی با انهاست.

  امام جمعه اشکذر در ادامه به سالروز تشکیل بسیج اشاره کرد و گفت: در دوران انقلاب و جنگ از  بسیج برکات زیادی را دیدیم و پس از آن نیز با بسیج به اهداف انقلاب رسیدیم.

  وی خاطر نشان کرد: دیروز بسیج مخصوص ایران بود ولی امروزه این تفکر بسیجی به جای جای دیگر کشور ها رسیده است و اگر ملتی بخواهد بر حکومت ظلم پیروز شود جز با بسیج شدن ملت این هدف محقق نمیشود.

  طالبیان شکست داعش را شکست آمریکا و اسرائیل دانست و افزود: آمریکا و اسرائیل برای داعش بسیار  هزینه کردند ولی الان شاهد آن هستیم که به لطف خداوند تیر آنها به سنگ خورده است و متحمل شکست سنگینی شده اند.

  وی عنوان کرد: امروزه برای دیگر کشور های منطقه اثبات شد بهترین سرپرست برای مسلمانان مثام معظم رهبری و بهترین حامی برای دیگر کشور ها در مقابل ظالمان ایران است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/y7knz

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *