• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 18629
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۷

  به گزارش نسیم صادق، رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی  استان یزد، ضمن گرامیداشت سال “حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی” گفت: حماسه سیاسی ملت ایران در خردادماه امسال رقم خواهد خورد.
  “محمد صالح جوکار” اظهار داشت: کار هیأتهای نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی  در استانها از دی ماه سال ۹۱ آغاز شد و این روند از اواخر فروردین ماه و با شروع ثبت نام کاندیداها ، عملیاتی می شود.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ، خاطر نشان ساخت: دشمنان بیشترین سرمایه گزاری را برای انتخابات سال ۹۲ انجام داده اند و به دنبال تخقق سه راهبرد اختلاف در جناح های حاکمیت، تقابل حاکمیت و مردم و اختلاف مردم با مردم هستند.
  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم پشتوانه اصلی این نظام هستند، بر مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات تأکید کرد.
  جوکار افزود: شوراها ساز و کار مدیریت امور شهرها و روستاها  توسط خود مردم هستند.
  نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان سعی دارند تا ضمن کاهش مشارکت مردم در انتخابات، عناصر خود را به درون شوراهای اسلامی نفوذ دهند.
  وی بر اهمیت نظارت دقیق بر انتخابات  تاکید  کرد و خواستار تعامل هیأتهای نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهرستانها و بخشها با هیأتهای اجرایی انتخابات شد.
  دبیر اجرایی هیأت عالی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی استان یزد نیز در سخنانی به تشریح فعالیتهای صورت گرفته در این زمینه پرداخت.
  “محمد حسین علیخانی” گفت: با ابلاغ مصوبه انتزاع طبس از استان یزد، مدیریت کار به هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان خراسان جنوبی سپرده شد.
  در ادامه این همایش کارگاه آموزشی و جلسه پرسش و پاسخ  برگزار شد.

  منبع : وب سایت نماینده مردم یزد و صدوق

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/zTDd2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *