• کد خبر: 47091
   منتشر کننده: سیدعلی بمان میردهقان
    تاریخ انتشار: شنبه 7 آذر 1394 - 09:16
  شهید کلانتری اشکذر با غلبه بر تیم سراسازان ابرکوه جای خود را در صدر جدول محکم کرد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، روز گذشته ساعت 14 دیدار دو تیم شهید کلانتری اشکذر و سراسازان ابرکوه با قضاوت باقری زاده، رحیمی و فتاحی آغاز شد.
  با شروع بازی شهید کلانتری نبض بازی را در دست گرفت و با هوشیاری سید علیرضا آذرپیکان توانست گل اول را در دقیقه دوم به ثمر برساند.
  در دقیقه 5 مجتبی حسن‌پور کاپیتان باتجربه تیم شهید کلانتری توانست گل دوم اشکذری‌ها را به ثمر برساند و روحیه تیم خود را مضاعف کند.

  ابرکوهی‌ها که سه امتیاز بازی را ازدست‌داده می‌دیدند سعی در دست گرفتن بازی داشتند که اسیر تجربه و دوندگی بازیکنان شهید کلانتری شدند و شاگردان محمدتقی میرجلیلی با ضربه ناصر زوری به گل سوم دست یافتند تا خیالشان بابت نیمه اول راحت شود.
  اما آخرین لحظات نیمه اول و روی اشتباه خط دفاعی شهید کلانتری حامد فلاح زاده توانست تک‌گل ابرکوه‌ها را به ثمر برسانند تا این نیمه با نتیجه 3_1 به سود شهید کلانتری به پایان برسد.
  با شروع نیمه دوم موج حملات سراسازان روی دروازه شهید کلانتری آغاز شد ولی دفاع منظم و منطقی اشکذری‌ها اجازه هنرنمایی به ابرکوهی‌ها را نداد و اگر مهاجمان شهید کلانتری قدر موقعیت‌ها را می‌دانستند تماشاگران بازی پرگلی را شاهد بودند.
  شهید کلانتری با این برد 21 امتیازی شد و با اختلاف امتیاز نسبت به تیم دوم در صدر جدول قرار گرفت.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/VWHra

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *