• کد خبر: 92476
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 تیر 1399 - 12:17
  معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان اشکذر اعلام کرد:
  بخش عمده ای از مشکلات منطقه صنعتی اشکذر مربوط به نداشتن هیات امناء است، که در این خصوص شورای شهر اشکذر مصوبه ای به شهرداری جهت انحام این امر ابلاغ کرده اما تاکنون این مصوبه اجرا شده است.

  به گزارش اشکذر خبر؛ مصطفی پوردهقان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر؛ با اشاره به مشکلات آب های سطحی شهرک صنعتی نیکو، اظهار داشت: در مصوبه شورای حفاظت از منابع اب شهرستان اشکذر، در خصوص مشکلات آب سطحی شهرک صنعتی نیکو مصوب شد تا سازمان آب منطقه ای استان یزد میزان تخصیص آب سطحی جهت برداشت را اعلام کند که پس از بررسی های اولیه کارشناس مربوطه آب منطقه ای شهرستان از این شهرک، مستندات جهت کسب مجور برداشت به وزارت نیرو ارسال شده است.

  وی با تاکید بر اینکه تمامی برداشت های آب از سفره زیرزمینی می بایست، مجوز لازم را از اداره آب منطقه ای اخذ کند؛ گفت: نتیجه اعلامی از وزارت نیرو به دو ماه زمان نیاز دارد و پیش بینی می شود تا شهریور ماه سال جاری این مساله تعیین تکلیف شود.
  پور دهقان، ادامه داد: پس از اخذ نظر مثبت، مزایده ای جهت برداشت آب های سطحی شهرک صنعتی نیکو با مجوز اداره آب منطقه ای برگزار می شود تا پیمانکار پس از تصفیه این آب ها آنها را جهت استفاده در صنایع به فروش برساند.

  معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان در بخش دیگر از این مصاحبه به دیگر مصوبه فرمانداری و شورای شهر اشکذر مبنی بر ایجاد هیات امناء در منطقه صنعتی اشکذر (شهرک صنعتی نیکو) اشاره کرد و افزود: بخش عمده ای از مشکلات منطقه صنعتی اشکذر برمی گردد به نداشتن هیات امناء، که در این خصوص شورای شهر اشکذر مصوبه ای به شهرداری جهت انحام این امر ابلاغ کرده که تاکنون این مصوبه اجرا نشده شده است.
  وی با اشاره به مشکلات شهرک صنعتی اشکذر، تصریح کرد: این ولنگاری در منطقه صنعتی نیکو با مدیریت شهرداری اشکذر قابل ساماندهی است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/gMDID

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *