• Sabat Sabat


 • کد خبر: 66469
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه بیش از 90درصد از روستاها همچنین تمامی گلخانه های مستقر در این شهرستان از نعمت گاز برخودار هستند گفت: شهرستان اشکذر یکی از برخودارترین شهرستان های استان در زمینه تامین زیر ساخت هاست.

  به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی روز دوشنبه در دیدار با امام جمعه بخش رستاق این شهرستان با حضور جمعی از مدیران دستگاه ها  با بیان آنکه تمامی مناطق شهرستان اشکذر از زیرساخت‌های مناسب آب، برق و گاز برخوردارند اظهار کرد: انتقال آب شرب به بخش خضرآباد با سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده تا پایان سال ۹۷ به اتمام خواهد رسید.

  وی هفته دولت را فرصت مغتنمی برای تشریح خدمات و مرور فعالیت‌های یک سال گذشته دستگاه‌های شهرستان عنوان کرد و خاطر نشان کرد: در این هفته با شناسایی نقاط ضعف ، زمینه برای ارائه خدمت مطلوب‌تر به مردم فراهم شود.

   وی با اشاره به توجه دولت به عمران مناطق شهری وروستایی در چهار سال گذشته تصریح کرد: با افزایش اعتبارات و رشد ۵۰ درصدی آن  در شهرستان اشکذر شرایطی فراهم‌شده است تا مدیران دستگاهای این شهرستان در دولت دوازدهم با خدمت صادقانه، خلاقیت و برنامه نهایت بهره‌مندی از فرصت پیشرو را در خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه در زمینه عمران شهری و روستایی داشته باشند.

  شاه حسینی  به فعالیتهای  اجرایی حوزه اقتصاد مقاومتی در شهرستان  اشاره کرد و از بهره‌برداری ۳ واحد بزرگ صنعتی با اشتغال زایی  نزدیک به ۵۰۰ نفر در این شهرستان با حضور معاون وزیر در هفته دولت خبر داد.

   

   

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/aHtCV

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *