• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 60728
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
  فرماندار اشکذر:
  از آنجایی که شهرستان اشکذر به عنوان ورودی و پیشانی مرکز استان و نیز نزدیک ترین شهرستان به مرکز استان است از حساسیت خاصی در جهت ارائه تسهیلات نوروزی و خدمات سفر به مسافران برخوردار است که باید دراین راستا دقت نظر خاص صورت گیرد.

  به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی نشست ستاد تسهیلات نوروزی و خدمات سفر شهرستان اشکذر که با حضور مسوولان تمام دستگاه های اجرایی برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان اشکذر در سال گذشته بر اساس ارزیابی های صورت گرفته به عنوان یکی از شهرستان های برتر در زمینه ارائه خدمات سفر به مسافران شناخته شده که امید است در سال جدید هم با دقت نظر و برنامه ریزی های مناسب از سوی تک تک اعضای ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان این موفقیت شامل شهرستان اشکذر شود .
  وی افزود: در این راستا می طلبد که به جزئی ترین مطالب نیز دقت و توجه خاص صورت گیرد چرا که در خیلی از موارد جزئیات می تواند مطالب کلی را تحت شعاع خود قرار دهد.
  فرماندار اشکذر کنترل اماکن بین راهی و اماکن اقامتی را از لحاظ کیفیت ، بهداشت و سایر موارد در جهت ارائه خدمات به مسافران نوروزی مهم عنوان کرد و از مسوولان صنعت ، معدن و تجارت و نیز مرکز بهداشت شهرستان خواست تا در این راستا اقدام های لازم انجام دهند.
  وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه های نوروزی تصریح نمود: بحث تنظیم بازار و نیز کیفیت اجناس باید در بر پرپایی نمایشگاه ها مد نظر قرار گیرد .
  شاه حسینی ضمن بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی مردم میوه است از صنعت، معدن و تجارت شهرستان خواست تا در این راستا سهمیه مناسبی را برای شهرستان جذب نماید.
  وی یاد آور شد : با توجه به نزدیکی شهرستان اشکذر به مرکز استان شمار زیادی از مسافران نوروزی در این شهرستان اسکان می یابند ، بنابراین باید محل های اسکان مسافران از تجهیزات لازم جهت ارائه خدمات برخوردار باشد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/GhnU6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *