• کد خبر: 92448
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 14 تیر 1399 - 13:58
  به مناسبت فرارسیدن روز ملی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها
  شهردار اشکذر: اینجانب این روز را به کلیه کارکنان زحمت کش و خدوم شهرداری ها و دهیاری ها به ویژه همکاران پرتلاشم در مجموعه شهرداری اشکذر که همواره با ثبات قدم در جهت رشد و ارتقا مجموعه و کمک به پیشرفت همه جانبه شهر اشکذر بر می دارند، تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون همگان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

  به گزارش اشکذر خبر؛ مهدی جعفری‌پور شهردار اشکذر طی پیامی فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه روز ملی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را تبریک گفت.

  مهدی جعفری پور در پیام خود آورده است:

  نامگذاری روز ۱۴ تیر ماه به عنوان روز ” شهرداری ها و دهیاری ها ” از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی ، نشان از اهمیت و جایگاه ویژه شهرداری ها و دهیاری ها  در رشد و بالندگی و توسعه حوزه مدیریت شهری و روستایی است.

  خادمین مردم در مجموعه های شهرداری و دهیاری ها با عزمی جهادی در حال تلاش و فعالیت می باشند تا با ارائه خدمات مطلوب و در خور به مردم باعث ارتقاء سطح زندگی و توسعه و آبادانی گردند  و این روز مناسبی برای قدردانی از تلاشگرانی است که خالصانه با همدلی و تعامل در راستای مدیریت شهری قدم های موثر و مثبتی برداشته اند.

  اینجانب این روز را به کلیه کارکنان زحمت کش و خدوم شهرداری ها و دهیاری ها به ویژه همکاران پرتلاشم در مجموعه شهرداری اشکذر که همواره با ثبات قدم در جهت رشد و ارتقا مجموعه و کمک به پیشرفت همه جانبه شهر اشکذر بر می دارند، تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون همگان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Tkbtr

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *