• کد خبر: 26123
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۶
  هفته نهم ليگ استان:
  از هفته نهم مسابقات ليگ فوتبال استان فردا تيم شهرداري اشكذرازساعت 14 در ورزشگاه 22 بهمن اشكذر به مصاف تيم كشاورز اردكان خواهد رفت.

  به گزارش اشکذر نیوز تیم شهرداری در حالی فردا به مصاف تیم کشاورز اردکان  می رود که در دو بازی قبلی خود موفق شده ۱۲ گل به ثمر برساند و در مقابل ۳ گل دریافت کند.علاوه بر آن تیم شهرداری در هفته سوم که مقابل شهرداری زارچ شکست خورده است دیگر متحمل شکست نشده است و در پنج بازی بعد خود سه برد پرگل و دو تساوی به دست آورده است.نکته جالب دیگر این است که گل خوردن تیم شهرداری در بازی های خانگی به بازی زارچ بر می گردد.

  در مقابل تیم کشاورز اردکان تنها باخت خود را در هفته اول مقابل شهرداری زارچ تجربه کرده است و در ادامه مسابقات روند یک در میان برد و مساوی داشته است و بازی فردا نوبت مساوی آنها است.نکته جالب در مورد کشاورز اردکان این است که آنها چه در گل زده و چه در گل خورده از میان کل تیم ها در رده سوم هستند.در گل های زده تیم اول شهرداری اشکذر،دوم شهرداری زارچ و سوم کشاورز اردکان است و در گل های خورده اول تیم عمارت، دوم آریا و سوم کشاورز اردکان است.

  حال باید دید که فردا رکورد کدام تیم شکست می شود رکورد شکست ناپذیری شهرداری در بازی های خانگی  و یا رکورد کشاورز در روند یکی در میان برد و مساوی!

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/zM3h7

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *