• کد خبر: 54071
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶
  آیت الله مدرسی در یادمان شهدای فیروزآباد:
  آیت الله مدرسی گفت: شهدا، ولی فقیه و مجالس عزاداری از جمله سرمایه های این انقلاب هستند که مردم نیز باید از این سرمایه های به خوبی محافظت کنند.

  به گزارش اشکذر خبر یادواره علما و شهدای فیروز آباد اشکذر در مسجد جامع فیروز آباد با حضور مسئولان و اقشار مخطلف مردم برگزار شد.
  ” آیت الله سید محمدکاظم مدرسی” از جمله سخنرانان این یادواره بود که با عرض تسلیت به مناسبت شهادت شیخ الائمه امام جعفر صادق(ع) به روایتی از پیامبر اکرم(ص) اشاره کرد و افزود: پیامبر اعظم(ص) سه صدا را در دنیا از بهترین صدا ها میدانستند که  صدای قلم دانشمندان به روی کاغذ از جمله این صدا هاست.
  مدرسی به ادامه روایت اشاره کرد و گفت: صدای گام رزمندگان و صدای چرخ ریسندگان که همان صدای چرخ اقتصادی جامعه است از دیگاه پیامبر اکرم(ص) از جمله یهترین صدا ها در دنیاست.

  وی به تالیفات مرحوم آیت الله فیروز آبادی اشاره کرد و ادامه داد: آیت الله فیروز آبادی تالیفات بی نظیری دارد که در رده خود از جمله کتب ارزشمند بشمار می آید ولی متاسفانه حتی این عالم برجسته  در شهر خودش نیز مورد توجه قرار نگرفته است.
  مدرسی خاطر نشان کرد: بهتر است در چنین مجالسی تالیفات علما شهر و مانند آیت الله فیروزآبادی  به نمایش گزاشته شود که مردم نیز با علمای شهر خود بیشتر از پیش آشنا شوند.

  مدرسی ادامه داد: شهدا، ولی فقیه و مجالس عزاداری از جمله سرمایه های این انقلاب هستند که مردم نیز باید از این سرمایه های به خوبی محافظت کنند و نباید این چنین سرمایه ها را از دست بدهیم که عزت کشور در محافظت و پاسداری از این چنین سرمایه هاست.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/rHYwt

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *