• کد خبر: 40559
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۶
  استاندار يزد در دیدار با خانواده‌های شهداي شهرستان اشکذر:
  استاندار يزد در دیدار با خانواده‌های شهداي شهرستان اشکذر اظهار داشت: شهداي گران‌قدر ما با ايثار خون خود درس بزرگي به استکبار دادند تا هرگز چشم طمع به ايران اسلامي نداشته باشد.

  watermarked-IMG_1121

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، خانواده‌های معظم شاهد شهرستان اشکذر و مناطق مختلف بخش‌های مرکزی و خضرآباد و روستاهای این مناطق امروز میزبان استاندار و مدیران کل استان یزد بودند.
  استاندار یزد که به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر به این شهرستان آمده بود به‌اتفاق ۴۰ اکیپ متشکل از مدیران ارشد استان یزد و فرماندار اشکذر با ۱۳۸ خانواده معظم شهدای این شهرستان دیدار کردند.
  میرمحمدی ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شاهد گفت: امنیت و آسایش امروز جامعه ما مرهون خون شهداست و شهدای گران‌قدر ما با ایثار خون خود درس بزرگی به استکبار دادند تا هرگز چشم طمع به ایران اسلامی نداشته باشد.
  استاندار یزد هم‌چنین گفت: ما باید قدردان ایثارگری و تلاش و همت والای شهدای گران‌قدر باشیم و دین خود را نسبت به خانواده‌های شاهد ادا نماییم.
  اشتغال به کار خانواده‌های شاهد، ساماندهی گلزار شهدا، تأمین امکانات پایگاه‌های بسیج بهبود شرایط شهری و امکانات بیشتر مسائل بهداشتی و زیباسازی مناطق مختلف این شهرستان و تأسیس شهرداری ازجمله مشکلات مطرح‌شده توسط خانواده‌های معظم شاهد بود که مقرر شد مدیران استان و فرماندار اشکذر تلاش کنند و در رفع آن اقدام کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/MOD5t

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *