• کد خبر: 84153
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 16 شهریور 1398 - 15:50
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر شرافت کنونی امت اسلام و مذهب تشیع را به واسطه امام حسین دانست و گفت: افرادی هستند که عزاداران را افرادی افسرده می نامند این در حالی است که با نشاط ترین مردم همین عزاداران حضرت سید الشهدا علیه السلام هستند.

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با عرض تسلیت ایام محرم به تمرکز دشمنان اسلام به این عزاداری ها اشاره کرد و افزود: بعد از واقعه عاشورا هیچگاه شیعیان نتوانستند بدون مانع مراسم عزاداری حضرت سید الشهدا را برپا کنند چرا که عاشورا درس ظلم ستیزی را به شیعیان دیکته می کرد که این با منافع ظالمان در تضاد بود.
  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان افزود: اکنون نیز افرادی هستند که عزاداران را افرادی افسرده می نامند این در حالی است که با نشاط ترین مردم همین عزاداران حضرت سید الشهدا علیه السلام هستند.
  طالبیان موفقیت های اکنون نظام جمهوری اسلامی ایران را مدیون مجالس عزاداری امام حسین(ع) دانست و گفت: اگر موفق شدیم از فتنه های گوناگونی که برای انقلاب ایران رخ داد همچون فتنه ۸۸ عبور کنیم تنها به واسطه درس عاشورا بود.
  امام جمعه اشکذر شرافت کنونی امت اسلام و مذهب تشیع را به واسطه امام حسین دانست و گفت: میشنویم که می گوید چرا این همه هزینه خرج ساخت حسینیه می شود، باید در پاسخ گفت این حسینیه ها یکی از علامت های شیعه است و باید بدانند که امروزه نه تنها شیعه های برای حضرت حسین(ع) عزادای می کنند بلکه برادران اهل سنت، مسیحیان و زردشتی ها نیز در عزای حضرت سید الشهدا بر سر و سینه میزنند.
  وی افزود: مردم با شرکت پرشور در عزاداری ها، مشتی محکم بر دهان یاوه گویانی که به عزاداری توهین میکنند خواهند زد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/i6ZiM

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *