• Sabat Sabat


 • کد خبر: 64883
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  خطیب نماز جمعه اشکذر ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت علی (ع) به تبیین سیره و روش آن حضرت به ویژه مظلومیت امیرالمومنین در دوران پس از رحلت پیامبر پرداخت.

  به گزارش اشکذر خبر خطیب نماز جمعه اشکذر ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت علی (ع) به تبیین سیره و روش آن حضرت به ویژه مظلومیت امیرالمومنین در دوران پس از رحلت پیامبر پرداخت.

  “حجت الاسلام طالبیان” گفت: مظلومیت حضرت علی (ع) در طول دوران تاریخ پس از رحلت پیامبر که منجر به شکل گیری جریان سقیفه شد می درخشد و حضرت از این مظلومیت بیشترین استفاده را در جهت تبیین حق و افشای ظلم و جریان انحرافی سقیفه نمود.

  امام جمعه اشکذر  اظهار داشت: در دوران پس از رحلت پیامبر انسان هایی  بودند که به خاطر رسیدن به مقام و قدرت در دنیا  سخت ترین دشمنی ها را بر علیه  امام علی(ع) انجام دادند و در واقع اینها دوستان بر حسب ظاهر بودند که به خاطر جهالت و عدم بصیرتی که داشتند صف کشیده و با آن حضرت جنگیدند.

  وی خاطر نشان کرد: شب های قدر فرصتی برای شناخت سیره و روش حضرت علی(ع) است تا با سرمشق گرفتن از سبک زندگی آن امام بزرگوار و اهل بیتش  راه را از بیراهه شناخت  و در جهت تقویت ایمان خود تلاش کرد.

  خطیب نماز جمعه اشکذر در پایان صحبت های خود از عموم کشاورزان درخواست کرد تا در مقابله با آفات درختان به ویژه مگس مدینترانه ای با سازمان جهاد کشاورزی مشارکت و همکاری  داشته باشند تا این آفات زحمات کشاورزان را متحمل خسارت ننماید.

  [

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Du9Fh

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *