• Sabat Sabat


 • کد خبر: 66318
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۲
  شهردار اشکذر:
  شهردار اشکذر در پاسخ به شایعات ایجاد شده در خصوص اینکه شهرداری به عمد درختان را خشک می کند برای عدم پرداخت جریمه گفت: شایعات ایجاد شده در بین مردم در این خصوص درست نیست چرا که در اصل ایجاد و حفظ و نگهداری فضای سبز داخل شهراز وظایف شهرداری است .

  به گزارش اشکذر خبر، مهدی جعفری پور در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر اظهار کرد: در اصل ایجاد و حفظ و نگهداری فضای سبز داخل شهر از وظایف شهرداری است و اگر شخصی  درمکانی درختی را قطع کند و یا اینکه بنابردلایلی مجبور باشد برای ایجاد تاسیسات یا ساختمانی که مجوز و کاربری مربوطه را دارد اقدام به قطع درخت کند باید قطعا از شهرداری مجوز لازم را بگیرد و جریمه ای هم اگر قرار است گرفته شود باید به شهرداری تحویل داده شود پس هیچ دلیلی برای اینکه شهرداری درختی را خشک کند برای عدم پرداخت جریمه وجود ندارد.  

  وی افزود: اگر قطع درختی هم از سوی کسی صورت گیرد از سوی شهرداری جریمه اش گرفته می شود و در مکانی دیگر درخت کاشت می شود.

  شهردار اشکذر خاطر نشان کرد: در طول خدمت من به  عنوان شهردار در سطح شهر مکانی نداشتیم که به عمد در ختی در آنجا به خاطر اینکه از زمین آن استفاده شود یا کاربری آن تغییر کند قطع گردد.  

  وی یادآور شد: پرونده ۶ تن از افرادی که نسبت به تخریب باغات در سطح شهرستان اقدام کرده اند از سوی مراجع قضایی در حال پیگیری است .  

  جعفری پور تصریح کرد: برخی از موارد جزئی است که شهرداری  مجبور به قطع درخت در شهر شده  اینهم در شرایطی بوده که درخت  مورد نظر در مسیر بلواری قرار داشته  که طبق مراحل قانونی آن از طریق کمیسیون ماده ۷ قطع درخت صورت گرفته و در جایی دیگر کاشت شده است.  .   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/t5n6G

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “شایعات در مورد خشکاندن عمد درخت توسط شهرداری برای عدم پرداخت جریمه درست نیست”

  1. اشکذری گفت:

   به نظر شما این جریمه که شهرداری میکنی و مجوز میده برای مردم وشهر یک درخت ۱۰ یا ۲۰ ساله میشه اصلا چرا باید مجوز قطع درخت داد به نظر شما یه اداره دولتی با استفاده از کلمات مث مجوز میتونه همه اشتباهی بکنه اصلا شهردار مگه میتونه به اسم مجوز چهره سبز و شاداب یه شهر را خراب کنه؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *