• کد خبر: 63403
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
  +عکس
  مهدی دهقانی عکاس اشکذری رتبه دوم نخستین جشنواره استانی عکس یزدشناسی را کسب کرد.

  به گزارش اشکذر خبر، به گفته غیاثی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد ۷۳۵ اثر از سرتاسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال گردید که در پایان ۴۰ اثر به نمایشگاه راه یافت.

  داوری این جشنواره را «حسام چاووش»، «عباسعلی نکوکار» و «سید ناصر مهین طاهری» بر عهده داشتند که پس از بررسی آثار ارسالی به ترتیب «داود ایزدپناه»، «مهدی دهقانی» و «محمدرضا دهقانی» را به‌عنوان نفر اول تا سوم این جشنواره انتخاب کردند.

  گفتنی است مهدی دهقانی اشکذری عکاس خوش‌ذوق و خوش‌قریحه استان توانست رتبه دوم را با اثر زیبای «سکوت سرد» که نمایی ست از روستای تاریخی و متروکه عصر آباد اشکذر در یک روز برفی آز آن خود کرد.

  یادآور می‌شود، دهقانی تاکنون کسب رتبه نخست جشنواره سراسری مدرسه عشق، رتبه برتر چهارمین جشنواره عکس بنیاد ایران‌شناسی، رتبه نخست دوسالانه عکس سراسری سبک زندگی ایرانی اسلامی، رتبه برتر اولین سوگواره ملی عکس عاشورایی، چاپ آثار وی در مجله تخصصی هنری سراسری چیدمان، چاپ آثار در کتاب گردشگری استان یزد، نمایش آثار این هنرمند در کاخ‌موزه وایمار آلمان، برگزاری چندین نمایشگاه انفرادی و جمعی و…را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Dk713

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *