• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 30137
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶
  پیام نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس به مناسبت روز جهانی قدس؛
  در پیام صالح جوکار بمناسبت روز قدس آمده است: روز قدس امسال با وحشیگری و تجاوزات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم سرزمین فلسطین، زنگ هشداری برای تمامی دولت های اسلامی و چه بسا بعضی از این دولتها بازدن مهر سکوت، مشوقی برای ادامه تجاوزات آن دولت نامشروع است.

  در پیام نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس به مناسبت روز جهانی قدس آمده است:

  بسمه تعالی

  جهان اسلام و مستضعفان عالم برای برگزاری مراسم عزت بخش و عظمت آفرین روز جهانی قدس در جمعه آخر ماه مبارک رمضان لحظه شماری می کنند تا ندای مظلومیت مردم بی دفاع و زجر کشیده فلسطین را به گوش قدرتهای استکباری و دولت نامشروع رژیم صهیونیستی برسانند و اعلام نمایند که فلسطینیان در مبارزه با غاصبین قدس شریف و متجاوزین بی رحم به سرزمین غزه تنها نیستند.
  چه زیبا و حکیمانه امام عزیز روز جهانی قدس رابرای دفاع از مظلومیت قدس شریف، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و روز جدایی حق از باطل نامگذاری نمودند تا خطر این غده سرطانی رابه جهانیان گوشزد نمایند و مدبرانه از مسلمانان جهان خواستند تا هر سال در این روز باعظمت فریاد مظلومیت مردم ستم دیده فلسطین را با حضور در راهپیمایی به ظهور رسانند.
  روز قدس امسال با ویژگی خاص خود یعنی اوج وحشیگری و تجاوزات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم سرزمین فلسطین، زنگ هشدار مجددی است برای تمامی دولت های اسلامی که داعیه اسلامی بودن را به دوش می کشند و چه بسا بعضی از این دولتها بازدن مهر سکوت، مشوقی برای ادامه تجاوزات آن دولت نامشروع را فراهم نموده و در طول تاریخ، رنج و محنت این سکوت کمتر از اصل جنایت نبوده است بنابراین دولتهای اسلامی با دراختیار داشتن سرمایه های عظیم اقتصادی و بهره مندی از ملتهای مسلمان خود باید چنان سد محکمی در برابر زورگوییهای این رژیم غاصب بوده و جرأت و جسارت را از وی سلب نمایند.
  ملت مومن و خداجوی ایران اسلامی و مردم ولایتمدار دیارمان از تمامی اقشار و سلایق سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، امسال نیز با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای “مدظله” و در راستای سفارش موکد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل “ره”  روز قدس امسال را با عظمت تر از سالهای گذشته گرامی داشته و به یقین با حضوری منسجم در راهپیمایی جهانی قدس، مشت محکمی بر دهان غاصبین قدس عزیز، شیطان بزرگ و آمریکای جنایتکار و سایر دولتهای متکبر خواهند زد.
  از خداوند بزرگ عاجزانه مسئلت داریم ملت مظلوم فلسطین را در مبارزه با رژیم منحوس صهیونیستی، فتح و ظفر عنایت فرماید. انشا الله

  محمد صالح جوکار
  نماینده مردم شریف شهرستانهای یزد و اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/7Mem9

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *