• کد خبر: 72471
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 - 23:09
  فرمانده بسیج اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر/
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر تصریح کرد: سپاه در همه برهه ها یار و یاور انقلاب بوده است.

  به گزارش اشکذر خبر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر ضمن تبریک ایام شعبانیه به خصوص ولادت حضرت امام حسین (ع) و تبریک روز پاسدار به نقش سپاه در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: در دوران هشت سال دفاع مقدس پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدا به حضرت سیدالشهدا (ع) در راه حفظ مرزهای عقیدتی و جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی فروگذاری نکردند و رشادت‌ها و حماسه ‎آفرینی آنان طی هشت سال دفاع مقدس هرگز از اذهان ملت ما پاک نمی‎شود.

  اسدالله امامی در ادامه به نقش سپاه درعرصه های سازندگی کشور اشاره و گفت: پاسداران پس آن که در عرشه مبارزه با خون پاک خود شجره طیبه انقلاب اسلامی را آبیاری کردند وارد عرصه‌های سازندگی و حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی با تبعیت از مقام معظم رهبری شدند و در این عرصه نیز همانند قبل نقش خود را به خوبی در حال اجراست.

  وی تصریح کرد: سپاه در همه برهه ها یار و یاور انقلاب بوده و در این عرصه که دشمنان انقلاب همواره با طراحی ونقشه های خودبه مقابله با نظام مشغولند سبزپوشان ولایتمدار سپاه آماده و حافظ انقلاب هستند.
  .
  امامی در پایان سخنان خود سپاه پاسداران را سرمایه عظیم ملی دانست و افزود: باید از این سرمایه بزرگ بخوبی مراقبت شود و نگزاریم توسط دشمنانی که به خوبی میدانند سپاه مانند دژی محکم در برابر تهدیدات آن ها ایستاده است، تخریب شود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Ovdgc

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *