• yazdtci


 • کد خبر: 57111
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
  + گزارش تصویری
  شب‌شعر عاشورایی «پیام کربلا» با حضور شاعران برجسته کشوری، استانی و منطقه‌ای و همچنین تعدادی از تعزیه‌خوانان و ذاکران و خادمان اباعبدالله در رضوانشهر برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، به‌منظور بزرگداشت حماسه بزرگ عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین (ع) شب‌شعر عاشورایی پیام کربلا با حضور شاعران برجسته کشوری، استانی و منطقه‌ای و همچنین تعدادی از تعزیه‌خوانان و ذاکران و خادمان اباعبدالله برگزار شد.

  این مراسم که شب گذشته در محل کانون فرهنگی رضوانشهر برگزار شد؛ هرساله توسط موسسه فرهنگی هنری «مجمر عشق» در ایام ماه محرم‌الحرام برگزار می‌شود.

  در این جمع صمیمانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان، شاه‌حسینی فرماندار اشکذر، ونیز جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشتند و همچنین حضور شاعران و ذاکران و فعالان عرصه شعر و شور و فرهنگ بر زیبایی این مراسم افزوده بود.

  غیاثی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و ملانوری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از کلیه دست‌اندرکاران و حاضران در مراسم قدردانی و تشکر کردند.

  پس از اجرای اشعار و هنرنمایی حاضران، اهدای لوح تقدیر و هدایا حسن ختام برنامه بود.

  سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر سومین شب شعر عاشورایی «پیام کربلا» در رضوانشهر اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/YmObw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *