• کد خبر: 88040
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 28 دی 1398 - 00:44
  از هفته چهاردهم لیگ فوتبال استان یزد:
  در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال استان یزد هفته چهاردهم، ظهر امروز تیم فوتبال خوش نوش کویر ابرکوه در ورزشگاه ۲۲ بهمن، میهمان تیم هانتر پارت اشکذر بود.
  به گزارش اشکذر خبر، در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال استان یزد هفته چهاردهم، ظهر امروز تیم فوتبال خوش نوش کویر ابرکوه در ورزشگاه ۲۲ بهمن، میهمان تیم هانتر پارت اشکذر بود.

  دوتیم هانتر پارت اشکذر  و خوش نوش ابرکوه، در حالی رو به روی یک دیگر قرار گرفتن که در جدول لیگ فوتبال استان به ترتیب جایگاه های هشتم و دهم را در اختیار داشتند.

  تیم فوتبال ابرکوه که تابحال نتوانسته بود به بردی در این رقابت ها دست یابد، و با یک امتیاز در جایگاه آخر قرار داشت برای کسب اولین برد خود امیدوار بود اما نتوانست در این بازی نیز کاری از پیش ببرد.

  تیم جوان هانترپارت اشکذر، که در این فصل از حال و روز خوبی برخوردار نیست و نتوانسته است مانند فصول گذشته ظاهر شود به امید کسب سه امتیاز خانگی به میدان رفت.

  هانتر پارت از همان ابتدا توانست بازی را در دست بگیرد و با یک بازی خوب و هدفمند، سه توپ را درون دروازه میزبان خود قرار دهد و با یک برد قاطع بازی را به پایان برسانند.

  تیم فوتبال هانترپارت با این پیروزی ۳ بر صفر توانست به سومین برد خود در ۱۴ بازی دست یابد و با ۱۳ امتیاز همچنان در جایگاه هشتم لیگ ده تیمی فوتیال استان یزد بدون تغییر بماند.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/2kanY

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *