• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 29532
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۶
  شایسته نیست فرماندار یک شهرستان از روند اداری و مجوزهای اخذ شده و نشده یک کارخانه که زمین آن توسط امور اراضی واگذار شده بی اطلاع باشند.

  اشکذر نیوز: فرماندار محترم اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق اظهار داشت: در صورت تایید آلایندگی این واحد صنعتی (کارخانه شیشه) توسط محیط زیست استان، از فعالیت آن جلوگیری خواهیم کرد.

  نکته اول: این کارخانه که مدیر عامل آن از اهالی محترم شهرستان مجاور ما هستند همانطور که یادداشت قبلی اشاره شد در سال ۸۹ در خواست مجوز نموده که اداره محیط زیست استان یزد به این کارخانه مجوز احداث نداده، و قطعا اسناد و مدارک آن در بایگانی فرمانداری شهرستان و یا محیط زیست استان موجود است.

  نکته دوم: شایسته نیست فرماندار یک شهرستان از روند اداری و مجوزهای اخذ شده و نشده یک کارخانه که زمین آن توسط امور اراضی  واگذار شده بی اطلاع باشند.

  آلودگی هوا

  نکته سوم : به تازگی کارخانه کاشی اورست در مجاورت کاشی عقیق که مجوز آن از نوع پخت سوم است به دنبال کسب مجوز زمینی جهت احداث سنگ شکن و … است که قطعا فرماندار محترم از آن آگاه شده اند پس عملکرد ایشان اکنون از نگاه مردم و رسانه ها دور نخواهد ماند و امیدواریم در بحث “سلامت محیط زیست و زندگی” که در سند چشم انداز ۱۴۰۴ (در دست تدوین) آمده است کوتاه نیایند و به وظیفه قانونی و شرعی خود عمل نمایند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/8Ab4E

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *