• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 49967
   منتشر کننده: سیدعلی بمان میردهقان
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۴
  گزارش + عکس
  از هفته ششم لیگ دسته اول استان یادواره شادروان رضا فراشاهیان سهیل اشکذر با پیروزی بر محبان چهارده معصوم بافق نیم فصل دوم را با برد شروع کرد.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، قضاوت این دیدار را رحیمی و باقری زاده با نظارت محمود میرجلیلی بر عهده داشتند که در پایان سهیل اشکذر با نتیجه ۴-۲ بر حریف متحول شده خود حبان چهارده معصوم بافق پیروز شد.

  با شروع بازی بافقی‌ها فشار سنگینی روی دروازه اشکذر و یاران مهدی صوت داوودی آوردند و توانستند اولین گل خود را به ثمر برسانند ولی در ادامه این جوانان سهیل بودند که کم‌کم خود را در زمین پیداکرده و در آخرین دقایق نیمه اول توانستند توسط محمد کاظمی پور به گل تساوی دست یابند.

  با شروع نیمه دوم سهیل اشکذر چندین بخت مسلم گل زنی را از دست داد و بالاخره توسط محسن سبحان توانست گل دوم خود را به ثمر برسانند.

  در دقیقه ۱۲ و ۱۳ بازی از نیمه دوم ابوالفضل سلطانی توانست ۲ بار دیگر دروازه بافقی‌ها را باز و شادی را به هم تیمی هایش هدیه دهد.

  در ادامه نیمه دوم مسابقه داور برای دو تیم یک ضربه پنالتی اعلام کرد و با بی‌دقتی مهاجمان و درخشش هر دو دروازه بان موقعیت‌ها از دست رفت.

  در لحظات پایان این دیدار داور روی خطای بازیکنان سهیل دو پنالتی نقطه دوم برای بافقی‌ها اعلام کرد که با درخشش مجید جوادی پور سنگربان سهیل هر دو ضربه دفع شد و نهایت این دیدار با نتیجه ۴-۲ به سود تیم میزبان پایان یافت.

  سرپرست: سیدعلی بمان میردهقان اشکذری

  سرمربی: مهدی صوت داوودی

  سهیل اشکذر سهیل اشکذر سهیل اشکذر سهیل اشکذر سهیل اشکذر

  نتایج هفته ششم لیگ دسته اول استان یادواره شادروان رضا فراشاهیان

  سهیل اشکذر ۴- ۲ چهارده معصوم بافق

  صبای یزد ۴ – ۲ فجر سلطانیان

  مارال شیر ابرکوه ۱- ۲ پردیسان ابرکوه

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/FtzU6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *