• Sabat Sabat


 • کد خبر: 66105
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
  معاون فرماندار اشکذر:
  معاون فرماندار اشکذر ضمن بیان اینکه سلامتی مهمترین سرمایه هر انسان و نعمتی غیر قابل جایگزین است گفت: از آنجایی که اولین رکن جامعه سلامت روح و جسم است ، جهت تضمین سلامت روح و جسم افراد جامعه در این خصوص با عنوان سلامت و امنیت غذایی باید فعالیتهایی انجام پذیرد که خوشبختانه در شهرستان اشکذر اقدام های مناسبی صورت گرفته است.

  به گزارش اشکذر خبر ، صبح امروز چهارمین نشست شورای سلامت این شهرستان در سال جاری به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص حصار کشی استخرهای کشاورزی ، تعیین تکلیف زمین های بلا صاحب و بدون حصار که به زباله دانی تبدیل شده و نیز بحث و تصمیم گیری در زمینه کشتار عید قربان با حضور معاون فرماندار و سایر اعضای شورا برگزار شد.

  علیرضا ابوالحسنی در این نشست با اشاره به اینکه بحث تامین سلامت و بهداشت مردم وظیفه ذاتی و بخشی جدا نا پذیر شورای سلامت است خاطر نشان کرد: همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نیز بسیار موثر و سودمند خواهد بود.

   وی در ادامه خواستار بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه کنندگان مواد غذایی شد و افزود: سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد لذا در این راه هر گونه کم کاری و سهل انگاری از هیچ فردی قابل قبول نخواهد بود.

  معاون فرماندار اشکذر با اشاره به نزدیکی عید قربان بر نظارت  شبکه دامپزشکی شهرستان در زمینه کشتاردام های قربانی تاکید کرد و افزود: بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ( ره ) در این خصوص باید تعامل و همکاری لازم با با این شبکه برقرارنمایند تا نظارت کافی بر روی دام های قربانی شده که برای توزیع به نیازمندان به این نهادها منتقل می شود صورت گیرد.

   

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/oyCQr

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “سلامتی مهمترین سرمایه هر انسان و نعمتی غیر قابل جایگزین است”

  1. اشکذری گفت:

   خدایی اگه این جلسات در حد حرف نبود خوب بود عزیزان لطفا بعد از این جلسات که برای مردم هزینه دارد و از بودجه بیت المال خرج میشود لطفا اگر حوصله دارید فکری به حال آلودگی بکنید که شهرستان را گند گرفته الودگی ما صنعتی هست وفوق العاده خطرناکتر از آلودگی شهری روز به روز سرطان رشد بیشتری پیدا میکند و شما عزیزان اصلا بعضی از مسایل را نمی فهمید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *