• کد خبر: 82358
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: دوشنبه 10 تیر 1398 - 11:31
  در مراسمی با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ، سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر "عباسعلی کریمی" به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر این شهرستان معرفی شد.

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با حضور “حرازی زاده یزدی” مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، “هادی نسب” سرپرست فرمانداری اشکذر و جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

  سرپرست فرمانداری اشکذر جمعیت هلال احمر را مجموعه ای فعال، پویا و مردمی دانست و ابراز امیدواری کرد تا با تلاش سرپرست جدید جمعیت هلال احمر و همکاری و تعامل هر چه بیشتر مدیران شهرستان و نیروی های دواطلب و امدادگر جمعیت هلال احمر شاهد ارتقاء شاخص های عملکردی و امدادی در این شهرستان باشیم.

  مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به مهمترین اهداف این جمعیت در سطح جامعه اشاره و گفت: بیشترین پتانسیل جمعیت هلال احمراستفاده از توان اعضاء و داوطلبان است و فعالیت در راستای اهداف این نهاد و حفظ و کرامت انسانی از اهم برنامه های آن می باشد.

  در پایان این جلسه از زحمات سرکار خانم ” اعظم شهرستانی” تقدیر و آقای ” عباسعلی کریمی” به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر معرفی شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/GL32w

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *